Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek, ha férjnél...

Mit tennétek, ha férjnél volnátok, lenne már 2 gyereketek, terhesek lennétek, de a férjeteknek nem kellene már ez a 3. gyerek? Megtartanátok vagy sem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
80%
Először megkérdezném, hogy miért nem szeretné. De tuti nem vetetném el.
2009. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
ha lenne mar egy fiam es egy lanyom akkor csak az en kedvemert biztos nem. elvegre nem egyedul kell majd nevelni sem
2009. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért nem akarja, mert már alig várja, hogy megnőjenek a gyerekek, s ha lenne még egy, az újabb kötöttségeket jelent évekig....
2009. nov. 13. 20:51
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

Hat ha nem volt tervezett, ket gyerek utani tapasztalattal, hogy csuszhat be egyaltalan...?!

A mai viszonyok mellett termeszetes, hogy odszkodik meg egytol...kicsit draga "hobby" manapsag a gyerek!

Foleg ha a kepessegeinek megfeleloen akarjatok tanittatni! Ha a battyamay nezem az belerokkanna egy harmadikba, tuti kinyirna magat.

Nem szep dolog az abortusz, es Isten ovjon mindenkit, hogy szukseg leggen ra, de ha nem akarja vallalni, sajnos van benne igaza.

Ne kockaztasd a hazassagodat, es a mar meglevo ket gyermeked boldogsagat, es jovojet szerintem!

Ha mar igy alakult sajnos :(

2009. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Beszéljétek meg, az a legfontosabb.Ki mit szertne illetve ki miért nem szeretné.

Nehéz döntés:(

Én nem vagyok terhes, de van már 2 lányom, a férjem nagyon szertne még egy kislányt Én már nem, mi is rengeteget beszélgetünk erről, Ő próbál meggyőzni és Én próbálom lebeszélni, nagyon nehéz.

Remélem nálatok egy lesz a vélemény:) Minden jót Nektek.

2009. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De én szeretném ezt a babát!!! Ha el kellene vetetnem, nem hiszem, hogy egyhamar ki tudnám heverni lelkileg.
2009. nov. 13. 20:55
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem vetetném el, főleg nem "kötöttségi" okok miatt.

A baba nélküle nem jött volna létre. Ha a fogantatáskor bevállalta érkezésének lehetőségét, akkor most már ténylegesen is vállalja be!

Szerintem egy új élet nem dobható el csak azért, hogy neki minél korábban jó legyen...

2009. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Nehéz lenne túltenned magad az abortuszon ez tény. de télleg beszéljétek meg.
2009. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Azt gondolom, hogz nagzobb kockazat egz abortusz, mint vallalni a 3. gyerkocot. Nem fizikai, hanem lelki ertelemben. Ismerek nehany hazaspart (foglalkozasombol kifolyolag, akiknel sose gyogyult be ez a seb, vagy csak nagyon keson. Beszeljetek meg, es probald szeretettel rabeszelni. Ha sikerul megbeszelni es egyutt vallalni, akkor meg jobb lesz a kapcsolat, ha nem, akkor egyebb bajok is vannak a hazassaggal.

Sok sikert.

2009. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Egy abortusz előbb tenné tönkre a házzasságod, mint a 3. gyerek. Konkrétan megkért, hogy vetesd el? Nézzen az első 2 szemébe és úgy mondja. :-S
2009. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!