Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes bejelenteni a...

Mikor érdemes bejelenteni a munkahelyen a terhességet?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy babát várok, még nagyon az elején vagyok! A kolleganőim (2 nem túl boldog 40es) és álandóan szekálnak mindenért! félek hogy a baba rovására megy amit nem szeretnék.


én igazából arra gondoltam hogy csak a tervezett Tpre menetel elött szólok nekik, de az kiszúrás lenne, és azért hallgatnék. elmondani félek, mert megint lenne valami ami miatt baszogathatnak!


Mit javasoltok?


pár hetes kismama!


2010. dec. 14. 08:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel tegnapi nap folymán leszédültem a székről, muszály volt elmondanom! Most már tudja!
2010. dec. 15. 08:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Sikerült megegyeznetek valamiben?Hogy legyen munkaviszonyod?
2010. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére egész jól fogadták! Nem lett belőle semmi gond, azt mondták hogy addig dolgozom a terhesség alatt amíg akarok!


Még én is meglepődtem milyen jól fogadták!

2010. dec. 23. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!