Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet alacsony az Afp?...

Adri baba kérdése:

Mitől lehet alacsony az Afp? A védőnö szerint az alsó határt karcolja. Holnap megyek a leletért!

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 0,6 alatti volt az afp-m, elküldtek genetikai tanácsadásra és méhlepény-mintavételre, mert elméletileg a Down-kór jár alacsony afp-vel. De a beírod a keresőbe, hogy alacsony afp, nem sok pozitívat fogsz róla olvasni, sokszor teljesen rossz eredményt ad.
2009. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 19,5 volt az AFP eredményem kislányunk lessz.Azt mongyák ha alacsony lány ha magas akkor fiú.
2009. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az AFP-nek semmi köze a nemhez.

Nekem is alacsony lett de kiderült,h. hamarabb lett levéve. Általában ez szokott lenni a bibi. Nagyon ritka amikor tényleg kromoszóma-rendellenesség áll a háttérben ne izgulj.Még gyorsan csináltathatsz négyes tesztet is ha gondolod. Az sokkal megbízhatóbb az AFP-nél.

2009. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19,5??? az lehetetlen!!! amúgy meg nálunk nyíregyházán 0.5-ig fogadják el. nem lesz semmi baj!
2009. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 19,5 az az AFP értéke. Ezt számolják át MOM-ba és az van 0.5 vagy nálunk pl.0.7-től 2.5-ig. Az AFP-m nekem is 22.47 lett asszem és ebből a MOM 0.64.
2009. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!