Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél tea? Sokszor...

Málnalevél tea? Sokszor olvasom itt, hogy isszátok/ittátok? Használt Nektek?

Figyelt kérdés

35hetes vagyok.

Hol tudom megvenni és hogyan kell készíteni?Ti mennyit isztok belőle?Tényleg hatásos?


2010. dec. 16. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy használt-e, mert nem tudom, milyen lett volna nélküle. Patika, gyógynövénybolt. Ha jól emlékszem, le kell forrázni, de ez rajta van a zacskón. Betöltött 36. hét után szabad elkezdeni inni. Először csak 1 csészével, majd fokozatosan emelve az adagot talán 2 literig, de ez is rajta van.
2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! én ittam a 36. héttől. Könnyen gyorsan tágult a méhszájam, de hogy ettől-e az nem fog kiderülni :) patikában vettem. Én forraltam vizet, bele a málnalevél -úgy emlékszem 2 evőkanálnyi-, letakartam 5 percre, leszürtem, mézet kanalaztam és citomot facsartam bele. Nekem ízlett, szívesen ittam :) könnyű, gyors szülést :)
2010. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. dec. 16. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 1 hete iszom, eddig jóslókat csinált csak, de olvastam olyanról, akinek konkrétan beindította a szülést:)

Abból gondolom, hogy a málnalevél miatt vannak a görcseim, mert előtte egyáltalán nem voltak ilyenek.

Én egy evőkanálnyit forrázok le kb 3 deci vízzel, letakarva hagyom kb 10-15 percig.(Állítólag minél tovább áll, annál brutálisabb a hatás, már akinél jelentkezik egyáltalán).Sima cukorral iszom, mostmár 2. napja kétszer egy nap.Holnap kell is venenm, mert elfogyott:D

Amúgy nem drága, 250 ft volt egy zacsival és ez így nekem egy hétig volt elég.Van aki csak teáskanálnyival indít, annak ergo tovább tart:)

Minden jót, könnyű, gyors szülést:)

Kerek 38 hetes kismami

2010. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és Neked is minden jót! :)
2010. dec. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!