Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Isszátok a málnalevél teát,...

Isszátok a málnalevél teát, vagy szedtek homeos bogyókat?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy használnak-e?Teát iszok,de mást nem szedek!

Ti,hogy álltok ezzel?


2010. febr. 12. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Én is ittam a málnalevél teát a terhesség 36. hetétől és a 37-től meg szedtem a Caullophyllum 5 CH-t és a Cimicifuga 5 CH-t, amikor megszültem, akkor pedig az Arnica 9 CH-t. Remélem jól emlékszem, az első kettő zöld dobozban, az utolsó kék dobozban van.

Szerintem nekem ezért volt könnyű és gyors szülésem. És az utolsó hónapban pl. ha ettünk én nagy labdán ültem. Tuti ezek segítettek!

2010. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is szedek homeos bogyokat.

36. héttol,Caullophyllum 5 ch, 1x5 naponta, cimicifuga, 1x5, pulsatilla 1 héten 1x5, 9ch.

Pár napja: (nyitva vagyok 2 cm-re, puha méhszáj, 38.hét)

Caulo: 2x5 naponta, cimici 2x5 naponta.

2010. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én 36 héttől szedtem mindent a málna levet is napi 1 liter meg a homeopátiás golyókat is, Caulophillum, Cimicifuga, stb. Sajnos nekem nem segítettek.:S

2010. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én mindkét terhességem végén szedtem a homeós bogyókat, az elsőt 3 óra alatt, a másodikat 2,5 óra alatt szültem. :) Hiszem, hogy szerepük volt a bogyóknak, mert mindkétszer 5 prces fájásokkal és szinte teljesen zártan mentem be a szülőszobára, de ott seccperc alatt tágultam. :)És ugye pl. a caulophyllum pont a tágulást segíti.
2010. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Én homeot szedek. Ha nem hiszel benne, nem is fog használni, kár innod!!
2010. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mikor beteg homeopátiával kezeljük és az esetek 80%-ban hat, pedig 2 éves és nem hiszem, hogy hinne benne ;)
2010. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen érdemes szedni, mert nagyon sok mindenkinek segítettek már. Egyértelmű, hogy nem csodaszer, nem segít mindenkinek, de kitudja lehet neked épp segíteni fog és az a pár száz Ft szerintem nem kár érte.

Találtam valamit: Itt most 2 áráéért kapsz egy csomagot. (tea is van benne)

[link]

Üdv. Melinda

2010. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem nem hittem benne egy nagy humbuknak tartottam de meg is bántam.... 19 óra vajúdás után fogóval született meg a kislányom. 2850 g-mal 51 cm-el. Húgom 4 hónappal utánam szült, szedte a 36 héttől, bő 3 óra alatt megszülte a fiát 3750 g-mal és 56 cm-el. Ma egy hónapos.:) A következőnél hallgatni fogok rá és én is szedni fogom.
2010. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!