Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti genetikai ultrahangon...

18. heti genetikai ultrahangon fellazult szerkezetű plexus lett a diagnózis. Minden leletem remek, kombinált teszt, AFP, második baba, méretei is tökéletesek. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Két hét múlva kell kontrollra mennem, kicsit megijedtem, bár az ultrahangos szerint előfordul és pár hét alatt rendbe jön. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 16. 16:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Örömmel látom, h egy ilyen jellegű bajnál is van magától megoldódó probléma.

Mi hétvégén voltunk 4d-n és ott fedezték fel, hogy a kisbabám agyában fellazulást látnak. Ma hívtam az orvosom és mondta h találkozzunk megnéz ő is és ha baj van mehetek megint a sote I-re (17 hónapos kisfiammal is ott voltam magas afp miatt, szerencsére ő teljesen rendben van)

Kíváncsi vagyok h az orvosom mit mond! Csak gondoltam megírom h én is abban acipőben vagyok mint TE; kedves kérdező!

Azóta minden rendben van nálatok?

2011. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Itt válaszolok, nem a Te kérdésednél.

Igen, köszönöm, már 28 hetes, 3 hete voltunk utoljára uh-n, akkor minden nagyon rendben volt, már akkor 90 deka volt a kislány és nagyon édes pofija volt.

Köszönöm és biztos vagyok benne, hogy veletek is minden ok lesz, ha csak ez az apró jel van, akkor türelem, mert ez elmúlik.

2011. febr. 15. 14:56
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia! Az első és sokáig egyetlen válaszolód vagyok. Hogy vagytok? Jól sejtem, hogy talán már babázol, vagy nagyon hamar babázni fogsz?:)

A sors különös fintora, hogy most, a második terhességemnél is találtak cisztát a Baba agyacskájában.:( Eléggé neki vagyok keseredve, de a genetikai tanácsadóban azt mondták, hogy nincs semmi további teendő, fel fog szívódni. Hát, nagyon bízom benne, hgoy ezúttal is így lesz!

2011. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon sajnálom, de hát a tapasztalat azt mutatja, hogy valóban fel fog szívódni és minden rendben lesz. Biztos vagyok benne, ne keseredj el! Én épp a kórházban, mert még mindig nem bújt elő a pici lány, holnap reggel császár, mert sajna a heg viszont elé vékonyka az előző császárból. Úh. most izgalommal teljes várakozás, bár most az otthon hagyott fiamért jobban izgulok, mint magamért. De egyébként nálunk minden rendben zajlott aztán, minden felszívódott, baba szépen nőtt, holnap talán megírom, mennyire szépen. Vagy valamikor.

Fel a fejjel, mert biztosan minden rendben lesz! Köszönöm a kedves szavakat.

2011. máj. 9. 18:28
 15/21 anonim ***** válasza:

Húú, de egy cipőben járunk kedves kérdező. Pont most olvastam egy másik kérdésednél (császárheges), amire úgyszintén válaszoltam (itt a 2. oldal 1. válaszolója vagyok)hogy holnap már babázol.

Boldog babázást, komplikációmentes szülést kívánok Nektek!

Azért ha majd a gyerekek miatt lesz időd, kérlek írd meg hogy hogyan alakult az életetek, mi van a babával!

Ja, és én is egy kisfiút fogok itthon hagyni!

Jó éjszakát!

2011. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál! Már túl vagy a császáron, sőt, már biztosan otthon is vagy a kisfiadnál a testvérkéjével. Én is kíváncsian várom (legalább a "méreteket" egyelőre).:)

Én is bízom benne, hogy minden rendben lesz velünk is, Neked pedig jó babázást, sok-sok örömet a gyerekekben, jó egészséget az egész családnak!!!

2011. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én most akadtam rá a kérdésedre és örültem mikor olvastam, hogy minden rendben volt a babával!:) Most hogy vagytok? Mi történt azóta? Remélem egészséges és boldog családi életet éltek!:)

2012. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm a levelezéseteket :-D 23 hetesen a 4d vettek észre hasonlót a kicsinknél és bár az U

h néni szerint nem kell aggódni aggódtam..míg ide nem értem..


Köszönöm



24 hkm

2012. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi az a plexus?
2015. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mikor született meg a baba?
2015. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!