Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a szüleiteknek, hogy unokájuk fog születni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
;)
2012. márc. 21. 18:36
 22/28 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes és 6 napos voltam amikor az ún.12 hetes UH-on voltam.Hazajöttem, úsztam az örömkönnyekben hogy babám lesz.Aztán anyukámat felhívtam remegő hangon és azt mondtam neki hogy valamit mondanom kell, egy fontos hírt. Erre ő bekiabálta a telefonba hogy:-Unokám lesz???Erre én: őőőő, hát igen. Aztán nagyban gratulált,mert a barátnői nagy része már gyakorló nagymama 1-2 éve.Úgyhogy örült,mert vágyott unokára már évek óta.Az UH-os képek láttán elérzékenyült.
2014. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mi a kovetkezo szoveget jelentettuk be mikor osszegyult a csalad: " Jo hirunk van: mostantol csokkenni fog kis csaladunkban az egy fore juto atlagkereset" ... Erre nagy csend, de mivel vadul vigyorogtunk, rajottek hogy a letszam fog noni, vagyis jon az unoka! :)))
2014. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mi akkor jelentettük be, amikor már látszott a pocak. Addig nem akartuk. A párom a végére nagyon belejött, megsimította a hasam és büszkén mondta, hogy apa lesz:) A trend minden rokonnál, közeli barátnál ez volt. Nagyon élvezte, hogy ő mondhatja el. (A tesóimnak én mondtam telefonon, más rokonom meg nincs.)
2014. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Úgy terveztük a 12.hèt utàn mondjuk el a nagy hìrt.

9 hetes voltam mikor anyukàm hozott 2 szelet tortàt. Vèletlenül a pàrom szàjàn kicsúszott ez a mondat: "Mièrt csak 2 szeletet hoztàl? Már 3-an vagyunk" Volt nagy öröm, mert nem terveztük a babát:-)

2014. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
a családi ebédnél akartuk elmondani, amit egy családi mise előzött meg. a misén rosszul lettem, kijöttem a templomból, szüleim utánam jöttek és a szüleim szeme láttára hánytam bele a templomkertbe. hát nem így terveztük bejelenteni, de ebből egyértelműen leszűrték, hogy mi a helyzet. tudták h már régóta próbálkozunk a babával, szóval nem volt nehéz kitalálniuk.
2014. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Megmutattam az uh-kepet :)

anyum elsirta magat,apam lemerevedett,aztan bamult maga ele,konnyezett es megolelt :)

18hkm

2014. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mi az első 2 uh képet beszkenneltettük; és egy közös képre (18*21cm)tetettük rá. Ezt beletettük egy fa képkeretbe; vettünk 1-1 üveg alkoholmentes jó minőségű pezsgőt; és így mentünk a nagyszülőkhöz, hogy szeretnénk vinni adni meglepetést. -"Itt van az unokátok!" :-)

Odaadtuk a képet; felbontottuk a pezsgőt, és koccintottunk :-) Jó volt! Szép emlék :-)

2014. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!