Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a szüleiteknek, hogy unokájuk fog születni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

13 hetes terhes vagyok,mi most karácsonykor akarjuk a családnak elmondani. Anyukám már tudja, neki vettünk 1 bébiruhát, és azt adtuk oda neki. Erre kérdezte, hogy kinek? Mire mondtuk, hogy az unokának. Nagyon örült neki.

A többieknek azért nem mondtuk még el, mert kicsit még várni akartunk vele. (Nem akartam, hogy esetleg elmegy a baba, és akkor mindenki majd sajnálkozik, stb..)

2010. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hogyan bírtad ki, hogy anyukádon kívül senkinek nem mondtad el?
2010. dec. 20. 16:04
 13/28 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok a babájához! :)
2010. dec. 20. 16:05
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Minekünk nem sikerült bejelenteni, mert Édesanyám egyből rájött a férjem vigyorgásából, meg valami fákról beszélt....


És megkérdezte egyszercsak, hogy: Csak neeeem??????!!!!


:D:D:D

2012. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%
.
2012. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
:D
2012. márc. 12. 12:03
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt után felhivtam anyukámat és elmondtam neki. PEdig aznap mentünk fel hozzájuk, de addig nem bírtam ki. Nagyom várta már az egész család a kis manót.:)
2012. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Férjemmel kitaláltuk egy jó kis párbeszédet, h majd te ezt kérdezed én erre ezt válaszolom,szülők meg majd biztos ezt fogják mondani blabla...természetesen ez így nem jött össze. úgyhogy férjemmel elkezdtünk nevetni az elrontott 'színjátékon' akkor egyszerűen csak kiböktük ,h jön az unoka:)
2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az esküvőnk után két hónap eltelt,meg volt a nászút,vittük az esküvői képeket,mindenki nagyon várta már...Aztán egyszerűen a képek helyett a kismama könyvemet adtam oda anyukámnak.Először méltatlankodott is,hogy miért nem a képeket adom oda,de aztán megnézte jobban hogy mit is adtam neki...:)Hát volt nagy öröm meg sírás is!:)
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én amikor megcsináltam a tesztet, kiszaladtam a fürdőszobából és az anyukám nyakába ugrottam:D sírtunk...

Apósoméknak egyszerűen csak "úton van az unoka":)

38hkm

2012. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!