Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 7-re vagyok kiírva....

Február 7-re vagyok kiírva. Tehát 38 hetesnek kell lennem szombaton.A menszesz alapján is 38 hetesnek kell lennem. A babám mérete alapján pedig csak 37 hetes leszek szombaton. Most hogy van ez? Mennyi is vagyok?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi van?

Csak akkor gáz ha mondjuk febr. 7-én nem szülök meg és akkor a dokik várnak egy hetet utána beindítják a szülést. (Közben a méretek alapján akkor leszek 40. hétben és onnantól kellene várni egy hetett).


2009. jan. 22. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ezen ne aggódj, a babák mérete hétről hétre változik. Ezt magam is tapasztalom. Hol ennyi hol annyi terhes vagyok. Van egy kiinduló pont amit néznek (utolsós menszesz) utána pedig a baba állapotát, szívverését, magzatvizet, méhlepényt stb. Tehát nem a fejkörfogat vagy éppen a pocakocska fogja meghatározni a dokiknak, hogy megindítsák e a szülést. Ne aggódj :)


Könnyű szülést!

36 hetes kismama

2009. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! Neked is Kívánom! :D

2009. jan. 22. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ha feb 7én nem a karodban van, akkor onnan számolnak majd egy hetet. Az sajna mindig fix. Méretek alapján ha előbb jön, mondjuk jan 26ra, elég nagynak mérik, és akkor jön, lehet nem kezelik koraszülöttnek... mert méretek alapján elég nagy, fejlett stbstb... Szóval nyugi, ha magától nem jön ki csak 7e után piszkálják.

Kitartást, szép szülést

2009. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szeritnem se aggódj emiatt. Mi már 2 hete 40 hetes méretűek vagyunk, és a feje akkora, hogy szinte 100%,hogy császár, mégis csak várakozunk...de mire??? A dokik biztos tudják, hogy mi a helyes..Különben előtte meg volt, hoyg kisebb volt...szóval annyira gyorsan nőhet..

Minden jót Neked!

38+4 hetes

2009. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huhhh jó tudni!


Akkor ha nem indul be a szülés 7-én vagy előbb akkor 14-én beindítják!


Köszi mindenkinek a választ!!!

2009. jan. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!