Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, aki karácsonykor...

Van más is, aki karácsonykor szül vagy szült?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki,hogy dec. 24.-re vagyok kiírva. Picit azért reménykedem,hogy vagy hamarabb jön, vagy később!

De aki bent volt Szenteste milyen volt? Apa meddig lehet bent? Mondjuk, ha a kórház fizetős szobájában vagyok, akkor tovább?


2011. máj. 10. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én dec. 27-re vagyok kiírva. :) De tuti előbb babázunk, a fiam is programozott császár volt sajnos, és a tesónál is arra készülünk, az pedig legkésőbb a 39. héten... ÍGy ha minden jól megy, karácsonyra itthon leszünk.

Barátnőm karácsonykor, dec. 23-án szült pár éve, besárgult a baba, így még rá is húztak pár napot... Hát nem volt túl lelkes, de ha első baba, akkor szerintem mindegy, hogy mikor vagy bent. Nekem második, így tényleg nem szeretném a karácsonyt bent tölteni!

Én az elős babámat nem karácsonykor szültem, de alapítványi szobában voltam, és este fél 10-ig bent volt a férjem. Bár nyilván ez függ a szobatárstól is, hogy őt nem zavarja-e. Az enyémet nem. :) Amúgy lehetett volna egy ágyasba is menni, de nem akartam, jobb ha egy kicsit alkalmazkodni kell, mégis van valaki, akihez tudsz szólni.

Te hogy viseled a terhességet? Első baba?

2011. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia bár nem ez pontosan a kérdés én pont december 25-én születtem.

Napra pontosan jöttem a 40 -dik hétre!

Most én várok babát és bár január amikorra irja a babát,én ugy gondolom december 25-31 között fog jönni!!!

Boldog babavárást!

2011. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen első baba!:) Egész jól viselem! Most kezdődött az émelygés, de meg is maradt azon a szinten, hányni nem hányok. Még!:)) Fáradt vagyok mindig, de ennyi!

Ja, és még valami eszembe jutott. Szerinted a fogadott doki Szenteste is bejön? Mert,ha azt nézem, nyilván neki is van családja, de ha meg magam, akkor én meg azért járok hozzá, azért fizetek neki,hogy nála szüljek!

Ezt ilyenkor meg kell kérdezni? Vagy alap,hogy bejön, ha véletlenül akkor szülök?

2011. máj. 10. 13:31
 4/20 anonim ***** válasza:
Fogadott doki normál esetben bejön karácsony szent este is az ünnepi vacsi mellől. Nyugodtan kérdezz rá, hogy ilyenkor mi van... Én is rákérdeztem az elsőnél, amikor még nem tudtuk, hogy császárnak kell lennie, hogy mi van, ha szombat éjjel hajnali kettőkor elfolyik a magzatvíz, vagy beindulnak a fájások. Azt mondta természetes, hogy ott lesz velem. Ha nem vállalja, akkor még most kell másik orvost keresni szerintem. Pontosan mennyi idős vagy? Én ma kezdtem a 7. hetet. De sajnos kritikán alul viselem ezt a terhességet is... :)
2011. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

7+2 hetes vagyok!:) Nem kizárt,hogy nekem is rosszabb lesz! Egy hete még azért sírtam,hogy nincs tünet. Paráztam is,hogy nincs meg a baba! Két napja meg már olyan hányingerem volt egész nap,hogy enni sem bírtam. Van,amikor jobb,van amikor nem! Egyébként elég erős szerveztem van. Vakbél műtétem után 3 nappal, már takarítottam!:)

Akkor azért legközelebb rákérdezek! Te voltál már vérvételen, védőnőnél?

2011. máj. 10. 13:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ja, még annyi, hogy elég problémásan indult a terhességem, húsvét pénteken befektetett a dokim, és össze vissza szabadkozott, hogy ne haragudjak, de neki most muszáj elutaznia, nincs szülés körüli kismamája, így betervezte a feleségével, hogy elutaznak és nem tudja lemondani, és direkt kihangsúlyozta, hogy nehogy azt érezzem, hogy cserben hagyott, mert nem számított erre a bakira velem kapcsolatban. Holott csak megfigyelés miatt kellett bent lennem, tehát tényleg nem tudott volna mit csinálni érdemben. És felhívta a kórházat többször is a hétvégén, hogy hogy vagyok.... De ebből is látszik, hogy ha van a közelben szülési időpontja, akkor nem utazik el. Nekem ez biztonságot ad. Most például úgy utazik el megint a jövő héten, hogy megadta a helyettese mobilszámát, hogy ha valami baj van, akkor őt hívjam. Tehát nem hagyott az éppen ügyeletes dokira.
2011. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vérvételt még a kórházban megcsinálták, védőnőnél voltam múlt héten, amint volt szívhang, hogy meglegyen a kiskönyvem, mielőtt a dokim elutazik. És még bele tudjon írogatni, kérte.... :)
2011. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Értem! Köszi!

Én még csak jövőhéten megyek védőnőhöz! Vérvételre meg nem tudom mikor!

Tényleg rendes a dokid. Eddig még én is meg vagyok elégedve az enyémmel. Tudja,hogy parázok és tökre meg tud nyugtatni. Szóval nekem ilyen kell!:)))

De már nagyon várom a következő uh-ot. Ja, ha még kérdezhetek. A 12. héten ha jól értettem, akkor van egy genetikai uh! De azt mondta a doki,hogy az eredmény két hét. De hát egy uh-on egyből látni a dolgokat nem? Akkor mi a két hét? Félreértettem valamit?

2011. máj. 10. 13:50
 9/20 anonim ***** válasza:

dec. 21-re voltam kiírva,végül 23-án szültem. nem volt semmi extra a karácsonnyal kapcsolatban, nem volt karácsony hangulatom, persze mitől is lett volna, ott benn, amúgy sem az volt a figyelmem középpontjában. :)

nem volt benn tovább a férjem, mint amúgy, de nem is voltam külön szobában.

2011. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Félreértettél valamit, a 12. héten alapos uh van, ilyenkor néznek nyaki redőt, stb-t, de ennek rögtön meg is van az eredménye. Max. ha kérsz mondjuk valamilyen fizetős vizsgálatot, pl. integrált tesztet, akkor talán az, aminek két hét míg meg van az eredménye.

Viszont nekünk az előző terhességnél a 12. heti genetikai uh-n mondták meg, hogy kisfiú. :)

Hol fogsz szülni?

2011. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!