Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsra volna szükségem.15...

Tanácsra volna szükségem.15 hetes terhes vagyok, dohányzásal kapcsolatos gondok?

Figyelt kérdés
Erdélyben élek, egy irodában dolgozom, ahol rajtam kívül, naponta ,7 kolléganő folyamatosan (napi 8 órában kb 10-15 cigit szív el). Én is dohányoztam a terhességem elött, de igyekeztem napi 1-2 szálra csökkenteni, így képtelenség leszokni is, és a napi belélegzett füsttől nonstop öklendezem...A megoldásuk az volt, hogy menjek ki, ha nem tetszik, sajnos külön irodára nincs lehetőség, a munkámat sem szivesen hagynám abba, az orvosom sem tud mit tanácsolni. Véleményeket, tanácsokat várok. Köszi előre is
2010. dec. 19. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A munkatársaidnak nincsenek gyerekei? Vagy a főnöködnek?

Én nem hagynám annyiban. Egyáltalán nem tesz jót az egészségeteknek, ha állandóan cigarettáznak melletted. Hagyd abba a napi 1-2 szál elszívását is és szólj nekik, hogy legyenek tekintettel az egészségedre.

2010. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen veszélyeztetett terhes vagy, hiszen passzív dohányos vagy, elég erősen... Én tűzön-vízen át elintézném, hogy írjanak ki táppénzre!
2010. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatnak a helyzeten, akkor tényleg menj táppénzre. Ugyanis a passzív dohányzás biztos, hogy ugyanolyan káros, mintha rágyújtanál te is, sőt, múltkor volt a tv-ben, hogy még károsabb is sajnos. És most a babád egészsége a legfontosabb.
2010. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
atya világ mekkora bunkó emberek, nincsenek rád tekintettel, szerintem táppénzre menj el, és oldják meg a munkádat ahogy tudják, felháborító
2010. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj táppénzre, amilyen gyorsan csak tudsz !

a Kórházban a gyerekem mellett egy nikotinfüggőséggel született baba volt. A világon semmit nem tudtak neki adni, hogy csillapitsák a fájdalmait, napokig zokogott a kis szerencsétlen, a szívünk szakadt meg érte...

2010. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!