Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időm van még így...

Mennyi időm van még így hátra? Barnás folyásom van.

Figyelt kérdés

38+1 hetes vagyok, már egy hete,h. sokkal több folyásom van, mint szokott lenni. Tegnap este hirtelen elég rosszul éreztem magam, ment a hasam, meg hányingerem is volt. Az éjjel azt hittem, h. szivárog a vizem, olyan vizes volt a pizsamám. Azóta is sok folyásom van, de nem tudom megkülömböztetni a magzatvíztől, meg azért olyan sok nincs. De ha megtörlöm magam alul, rózsaszínes, barnás folyásom van. Nem hiszem,h. nyákdugó lenne, mert úgy olvastam itt,h. az inkább nyúlós kocsonyás valami. Ez meg teljesen olyan folyás, mintha a menzim 4. 5. napján járnék. A közérzetem is fura, viszont semmi fájdalmat nem érzek, jóslókat sem. Holnap megyek dokihoz. Mennyi időm van még így? Barnázhatok még napokig is mire megszülök? Nektek volt már így esetleg másik gyerkőccel?

Első babáját váró kismama.


2010. dec. 20. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azért megmutatnám orvosnak magam....felhívtad hogy elmond milyen folyásod van és hogy nem akar-e megnézni?


Jó oda figyelni a legkisebb dolgokra is és szerintem ha vérzés van azt azonnal orvosnak látni kell...


Lehet h csak tágulsz és azért de én jobban örülnék ha megvizsgálnának....

2010. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, első lányom 39. hétre született, fájásokkal mentem kh-ba és ott láttam, hogy barnás váladék volt a betétemen. Azt mondta a szülésznőm, hogy ez jó jel, mert tágulási váladék. Jelentsd a dokidnak, szülésznőnek.
2010. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ma mondom a dokimnak. Már biztos vagyok benne, h. a nyákdugóm megy elfele, több darapban. Igaz, még nem voltam terhes, de annyit olvastam róla,h. ezt nem lehet eltéveszteni. Örülök neki kicsit, mert én is úgy tudom,h. amiért tágulok, azért megy el. MAjd megírom,h. mit mondott a doki, bár lehet,h. ma már nem is fog hazaengedni.
2010. dec. 21. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!