Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben babát vállalni?

Ebben az esetben babát vállalni?

Figyelt kérdés
Van egy 20 hónapos kisfiunk,8 hetes terhes vagyok a párom munkahelye megszünt de februárban visszaveszik egy másikhoz.anyuséknál lakunk csak tvasszal tudunk átköltözni a mi házunkba mert felujitás alatt áll!Jelenleg megvagyunk szorulva de a párom nagyon szeretné ha megtartanánk a kisbabát,én félek attól hogy nem fogom bírni két ilyen picivel az egészet egyedül!Mit tennél a helyemben?
2010. dec. 20. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed hogy mindent megtudsz a piciknek adni, akkor én a helyedben megtartanám:)

Szurkolok nektek!

2010. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 20 honap van köztük ,nem mondom hogy könnyű,mert néha az agyvérzés kerülget:)De nem bántam meg.Én is szinte egész nap egyedül vok velük,a párom este jön haza,korán reggel megy,szoval nem egyszerü,de gondolom anyosod segit?Az enyém alkoholista ,igy nem bizom rá egyiket se.
2010. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? az, hogy nem lesz segítséged, vagy hogy pénzetek?


Mit nem fogsz bírni egyedül? a gyermeknevelés? Hidd el, nem te leszel egyedül kétgyermekes anyuka.

2010. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Én megtartanám a helyedben hiszen egy életet vennél el az abortusszal ami gyilkosság. De ez csak az én véleményem
2010. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Még van 8 hónap míg megszületik!

Addig az anyagiak a ház is rendeződik, anagy már 2,5 éves lesz, sokkal értelesebb!

Mrgtartanám, nem is kérdéses!

2010. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán megtartanám a helyetekben, pedig nem vagyok abortuszellenes. A körülményeitek nagyon is jónak mondatók, mire meglesz a baba, lesz egy felújított házatok és a kicsid is elég nagy lesz már a kistesóhoz.
2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valóban, ahogy írod, aszerint mire megszületik a baba, helyrejöttök.

Én biztos, hogy nem vetetném el.

2010. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hosszú az idő még ameddig megszületik.Nekünk is voltak nehézségeink,nagy nehézségeink,de megoldottuk pedig a baba még meg sem született.Ne dobd el azt az édes kis angyalkát aki megfogant benned :) Boldog babavárást és helyes döntést kívánok neked.
2010. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

biztos megtartanám!

az anyagiak megoldódnak addig biztosan!

Szerintem ez pont jó idő két baba között, én is így tervez(ném)

2010. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ha már nem védekeztetek, és becsúszott, én az adott körülmények között biztos, hogy vállalnám. Nem vagyok én sem az abortusz ellen, sem mellette, de szerintem a ti helyzetetek nem olyan rossz, hogy emiatt egy baba ne születhessen meg. A férjed szeretné megtartani, de te inkább idegenek véleményére vagy kíváncsi? Akkor én a megtartásra szavazok!

Jó baba várást!

2010. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!