Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valaki ekcémás terhesen?...

Lett valaki ekcémás terhesen? Elmúlt később?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok kb 4 hetes voltam mikor kijött...először csak az arcomon majd az egész testemen. Szteroidos krémmel kentem de sajnos vissza-vissza jön(de már nem akarom a szteroidos krémmel kenni)...allergia vizsgálatot ugye nem tudnak csinálni hogy mitől van... Kerülöm a vegyszereket, mindenből hypoallergént használok...Járt más is így?
2010. dec. 21. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem szülés után jött ki (2 éve)és azt mondták ez már így is marad:(
2010. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom,most utdtam me hogy terhes vagok de már kijött :(


VISZONT A SZTEROIDOS CUCC TILOS!

próbáld ki a exxema-t vagy mit,az bejött nekem, vagy irány a bőrgyogyi

2010. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne használj szinte SEMMIT! Ne csak hypoallergént! Nekem a hypoallergén BIP mosogatószer véresre marja a kezem...

Öblítő: csak ecet

Mosószer: én mosószóda+Frosch folyékonyt használok, de azt is kevesebbet, mint amit elvileg írnak a flakonon

Mosogatás: gumikesztyű vagy Frosch mosogatószer

Fürdés: téli szezonban csak a hónaljam és az intim részeket mosom tusfürdővel (lehet fikázni), mert különben tél végére véresre vakarom a lábaimat - és persze nem használ rá semmi. Ja, és a tusfürdő se hagyományos, hanem vagy totál illatanyag és színezékmentes dm-es tubusos fürdőkenőcs, de leginkább a Jessa (szintén dm) intim mosakodó vált be.

2010. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én homeopátiás kenöcsöt használok terheségnél végig, de még szoptatás alatt is azt használom. 8 hónapos a lányom. Sajnos nem olyan jó mint a szteroidos kenöcs, de valamennyit javít a helyzeten.
2010. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát kaptam krémeket de vissza-vissza jön...nem tudják mitől van mert mire előjött már terhes voltam és nem tudtak Aallergia tesztet végezni...majd akkor ilyen mosószert fogok venni....amúgy rég kesztyűbe mosogatok, gyógyszertári kikevert krémem van meg samponom uh azt hiszem többet nem tehetek....van esély szerintetek hogy elmúlik majd?
2010. dec. 22. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!