Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta babát várok a családtag...

Amióta babát várok a családtagjaim megváltoztak. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Mióta babát várok, azóta a családtagjaim sokkal kedvesebbek velem. Persze akkor is, amikor még nem voltam várandós, csak most sokkal másabbak, aranyosabbak, jó fejek, sőt, még megértőek is. Ez csak látszat? Miért csinálják ezeket? Jól esik, csak furcsállom. Én hogyan álljak ehhez az egész helyzethez?
2010. dec. 21. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nálam ugyan ez volt,de 9 hónap múlva én már szinte nem is léteztem :)

2010. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez legyen a legnagyobb problémád! Miért nem örülsz neki? Mégis mit kéne ezen "kezelni"?
2010. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem örülök neki! :)
2010. dec. 21. 18:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez így természetes.
2010. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a nagy többség örül, aranyosak, kedvesek. Anyósommal elszaladt a ló, szinte úgy viselkedik, mintha ő várná a gyereket és nem én.
2010. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is igy van. Sőt Anyukám még takarítani is jön hozzám minden héten egyszer, mivel volt már vetélésem és veszélyeztetett terhes vagyok. Az anyósommal évek óta nem beszélek, most megtudta valahonnan, hogy babát várunk és meghívott minket karácsony másnapjára.

Én örülök ennek. (nem anyósomnak, mert addig volt nyugtunk mig nem jött :) )

2010. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mások lettek. Engem kifejezetten zavar, mert attól hogy babát várok én még ugyanaz az ember maradtam, és nem kéne emiatt kivételezgetni velem. Már előre félek mit fognak majd művelni ha meglesz a pici.
2010. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Használd ki és élvezd :D


Amióta megszületett a lányom én már csak gyermek megőrzőnek számítok :( Apuka és a nagyszülők szemében is...

2010. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó, nem?

Nálunk is nagyon fura volt, anyám, aki elég rideg, nem szerette a bújást, és engem is elszoktatott tőle, állandóan szorosan a közelemben volt. Nagyon zavart.

2010. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

amíg suliba jártam volt h lekéstem a buszt és felhívtam tesómat h ott aludhatok-e a válasza :NEM

terhes lettem 1ből miért nem költözök oda???

mióta megvan a pici 7ente jár hozzánk...kapja be!!!

2010. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!