Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy megváltoztak...

Normális, hogy megváltoztak az ételek, és italok ízei számomra?

Figyelt kérdés
Szinte semmit sem kívánok, de ha mégis akkor az nem esik olyan jól mint máskor. Egyiknap még megveszek a tejért, másnap már undorodom az ízétől. Esténként és reggelenként pedig úgy érzem mintha savam lenne, és ha nem eszek valamit akkor nagyon hányingerem lesz. Még csak holnap leszek 7 hetes.
2009. okt. 1. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :)
2009. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanígy van. A savam nekem is sok, és van, hogy evés után fél órával már egy lyuk van a gyomrom helyén...

A csapvíz, ami eddig a kedvencem volt, mert nincs semmi utóíze, na, 2 napja annyira klórízű, mintha csak Domestost szopogatnék... :)

Ez a terhességgel jár.

Boldog babavárást!

6 hetes kismama

2009. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, én megettem egymás után két konzerv halat, úgy h eddig úgy tudtam nem szeretem a halat:)
2009. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!