Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérváron mikor vesznek...

Fehérváron mikor vesznek hüvelyből kenetet a szülés előtt? Egyáltalán csinálnak ilyet, vagy külön kell kérni? Mert én ma voltam a 3. nst-n és még nem mondtak erről semmit.

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
fehérváron szültem de nem vettek kenetet. Minek vennének?Max az orvos megvizsgál az utcsó időben. Nem gyakran hogy ne legyen gond.
2009. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Streptococcus szűrés miatt vesznek kenetet, Pesten ahova ln járok, ez ott az első ctg-nél van.
2009. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a 35-6. het kozott vesznek kenetet.


a kenet azert kell, mert a nok nagy szazaleka rendelkezik streptokokusz (vagy valami hasonló neve van) nevű bacival, ami nem árt, nem használ, teljesen semleges nekünk, viszont a pici baba tüdőgyulladást kaphat tőle.


Ezért ha pozitiv a teszt, szules elott fogunk antibiotikumot kapni, és akkor nem lesz baja a babanak.


legalabbis nekem ezt mondta a nodokim

2009. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. jan. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!