Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap a szokásos 100/60-as...

Andika82 kérdése:

Egész nap a szokásos 100/60-as vérnyomásom helyett, 135/90, 145/100 volt, és ezen értékek közt mozog. Elég ramatyúl vagyok,a pulzusom 80 és 98 közt mozog. Segítsetek kérlek, mit tudok csinálni? Menjek, az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Van cordaflex spraym de nem merem használni. Mitől magas a vérnyomásom? Elég vizes is vagyok, ugye nem toxémia? Kérlek írjatok! Menjek be az ügyeletre? 32 hetes 4 napos kismama
2009. jan. 23. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképp hívd fel a kórházat ahol szülni fogsz vagy egy orvosi ügyletet ahol van szülészet hogy ők mit mondanak. Sajnos a sima ügyelet nem mindig van képben kismamákat illetően.

Gabi

2009. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van dokid, hivd fel, ha nincs, akkor menjel be az ugyeletre mindenkepp, mondjal el mindent, es azert is fontos hogy bemenj, hogy megnyugodjal. Menjel csak, hivjal taxit, vagy kerjel meg valaki ismerost vigyen be tegedet, remelem nemsokara jobban leszel!
2009. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! A férjem bevisz. Köszönöm!
2009. jan. 23. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jaja, nyomas a korhaz

inkabb 10x feleslegesen, mint egyszer nem, amikor kell!

2009. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Mar jobban vagy?
2009. jan. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!