Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyben vagyok? Bővebben lent

Veszélyben vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok, és volt egy terhességmegszakításom kb 9 éve. Most a laborvizsgálatok során kiderült rh negatív vagyok. Sokat nem tudok erről, de a második gyereknél lehet veszélyes. Nekem jó hogy az első terhességem megvolt szakítva, kb 8-10 hetesen, de úgy is ez a második. Most mi lesz? Aggódjak? Jaj nagyon félek. Így, hogy lehet karácsonyozni?
2010. dec. 24. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia4 Én is rh negatív vagyok. Szülés után kellett volna kapnom szurit ellenanyagként, hogy a következő babámnak ne legyen semmi baja. De nem kaptam, mert a fiam is negatívos lett. Tehát lehet, hogy te is ezért nem kaptál, mert az a kis embrió is negatív volt. Biztos csináltak vmi vizsgálatot nem?! Ne aggódj, a dokid biztos szólt volna, ha baj van! Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Rh negatív vagyok, apu 0+, mindhárom gyerekem Rh negatív lett. A doki szerint lottóznom kellene, ez olyan ritka.

Egyébként kiemelten fogják figyelni a vércsoportodat terhességed alatt, nekem is legalább 2× nézték mindháromszor. A legkisebb babámnál idén voltam amniocentézisen, rögtön kaptam is az AntiD-t.

Ne aggódj!

Nagyon Szép Karácsonyt és boldog babavárást Neked!

2010. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg írj majd egy privit, és akkor leírom náluk hogy volt az első, és a második babánál. Neki egy mikrovetélése lehetett valamikor, mert már az első babánál termelte az ellenanyagot, ami azt jelenti, hogy akkor nem az az első baba. Mivel ő nem is tudott a terhességről, így nem is kapott szurit.

Ami érdekes nálad, hogy hogyan lehet a vércsoportod egyszer ilyen, egyszer olyan...

Nagyon szorítok Nektek! Most meg ne izgulj, legyen szép karácsonyod! Ennek az ügynek a végére járni bőven ráérsz januárban!!!

2010. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Tuti biztos, hogy a terhességmegszakitáskor nem kaptam ellen anyagot. Volt már valaki hasonló helyzetben? Remélem, hogy a dokim megoldja ezt a gondot, és nem lesz semmi baja a kisbabámnak. Igen is nagyon izgulok, mert akkor egy felelőtlen doki volt ezek szerint aki ezt csinálta. Mi lehet a legrosszabb dolog ami történhet? Vagy már késő mindennek és csak rossz híreket kaphatok? Vagy minden megoldható lesz annak ellenére is, hogy nem kaptam az elsőnél ellen anyagot? potólható?
2010. dec. 24. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!