Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely zsibbadásom van,...

Hüvely zsibbadásom van, normális ez 33 hetessen?

Figyelt kérdés

Emellett, a szeméremcsontom is feszül/fáj, a nemiszerveim külső része és a fenekem felé is kisugárzik.


Ha "hirtelen" felkelek, akkor "összeugrik" a pocakom. Nem görcsölök, tehát az nem fáj, csak keményedek. Napi 6db magne B6 ot szedek.


Szerintetek indokolt, hogy a jövő pénteki esedékes vizsgálatot átkérjem keddre? Azért izgulok, hogy nehogy megnyíljon a méhszájam. Eddig nem volt semmi problémám

( tudom, hogy ez a terheség, csak hogy jobban kell e figyelnem, mint amúgy, ezekre a tünetekre?)


2009. jan. 25. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
jaja, nekem is van neha, de azt is olvastam, hogy olyan kismama is van, aki ugy erzi, mintha kést forgatnának ott... készülődik a szervezetünk a szülésre.. teljesen természetes dolog, nyugi.
2009. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális. Mindannyian érezzük már 30-32 hetesen. Nyugi, nem szükséges orvoshoz sietni vele. Kitartást! :)
2009. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés:))! Megnyugodtam. Köszi
2009. jan. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!