Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van a beágyazódásn...

Mónika87 kérdése:

Mindenkinek van a beágyazódásnál kevés barnaság? Ha nincs mellfeszülés de más panaszok igen, akkor az még jelentheti a terhességet?

Figyelt kérdés
Alhasi görcs,fejfájás,esti hányinger,gyengeség,fáradékonyság,enyhe szédülés?Utalhat?
2010. nov. 13. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenkinek van pl nekem nem volt előtte pedig mindig volt barnás folyásom mensi előtt és azért mert nincs mellfeszülés még lehetsz terhes!Mikorra nem várod?

2010. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem jelezte a beágyazódást, se barnázás, se pecsételés, semmi.Nem törvényszerű, sőt!Szerintem az a ritkább, ha van ilyen.Nekem csak "mindjárt megjön" érzésem volt a pozitív teszt előtt.Az összes többi a teszt után 2 héttel kezdődött.Azóta pedig itt alszik a kislányom a kiságyban.:))

De tudnod kell: ha még csak a beágyazódás körül tartasz, még nem jelentkezhetnek a tünetek.Azoknak idő kell! Csak akkor jelentkeznek, ha már beágyazódott, és termeli a HCG-t ezerrel.Még nagyon korai bármit is érezned.Szerintem egyelőre vágyakozásból van hányingered.

2010. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szia.16-körül kellene megjönnie.A próbálkozás után 8nappal vettem egy tesztet,de negatív lett.Túl korai volt:)De olyan érzésem van most is mintha lassan majd megjönne,de annyira fáj a derekam,meg a fejem vagy 3napja,és este hányingerem van,ami nem szokott lenni.Meg most 3napig erős fehér áttetsző folyásom volt,ami menses előtt sem szokott lenni.1-én próbálkoztunk elsőnek.Szerinted?
2010. nov. 13. 13:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinél mások a tünetek!

Túl korán csináltad azt a tesztet!Szerintem a nem várt napján csinálj egyet,meg két nap múlva.Nekem is így kellett.Már a mensi napján halvány pozitív lett,két nap múlva meg már erős!:)

2010. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt semmi beágyazódási vérzésem. A mellem az fájt.

Sógornőmnek meg csak étvágya nem volt, meg enyhe hányingere volt az evés gondolatára.

Lehetsz terhes :)

2010. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi,majd kiderül:)
2010. nov. 13. 14:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok!

Nekem mensi előtt 4 nappal kezdett mensis görcseim lenni az volt a fura hogy nem feszültek meg a melleim jah és a mensi előtti napon nem volt vizes folyásom!Akkor már tudtam hogy sikerült és a nemvárt nem is jött(szombati nap kellett volna megjönni és kedden este teszteltem az elsőt ami nagyon szép pozitiv lett és most már 17 hetes vagyok ma)

2010. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia.Mivel nekem most olyan 16körül jön elvileg a nemvárt,de nekem máskor már 1jó héttel hamarabb nagyon feszül a mellem,meg fel puffadok.De most az alhasi enyhe görcsök,napi fejfájás,esti hányingereim vannak,és a derekam is nagyon fáj.Menses előtt nem szokott ilyen lenni.De nem akarom nagyon beleélni magam,sokszor már azt hiszem,hogy beképzelem magamnak:(
2010. nov. 13. 15:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint első vok!

Drukkolok neked hogy baba legyen!!

Nagyon erős +++++ tesztet kivánok

2010. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon aranyos vagy!!:)Majd írok!Szia
2010. nov. 13. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!