Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen rendsze...

Terhesség alatt milyen rendszerességel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
12.hetes kismama vagyok, és a párommal napi szinten szeretkezünk! Ez nem árt a babának? és meddig ajánlatos a szex?
2011. nov. 8. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben nincs orvosi eltiltás, akkor bármennyit lehet szeretkezni és bármeddig, akár szülés előtt is
2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy eltiltva valamiért,akkor ahányszor jólesik.Az utolsó hónapban már nem ajánlják,mert koraszülést okozhat.
2011. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a babának nem árt, sőt... a benned felszabaduló endorfin rá is jó hatással van
2011. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tévedés, nem okoz koraszülést. A spermium prosztaglandin hormont tartalmaz, ez beindíthatja a szülést, de CSAK akkor, ha már érett rá a baba, korábban nem. Tehát maximum segíteni lehet neki vele, de koraszülést a szex nem okoz.
2011. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes km. vagyok,napi szinten csináljuk,kivéve 8-10 hét környékét.Ha semmi bajod nyugodtan ameddig jól esik...amúgy is nehéz lenne megállni amikor megnő a szexuális étvágy.
2011. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ú, mi majdnem minden nap szeretkezünk :)

És tényleg nem okoz koraszülést!!! Ezt régebben hitték így, de ma már bebizonyították, amit az egyik kommentező írt.


30 hetes kismama

2011. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó nektek, mi a 8. héttől el vagyunk tiltva a szextől, nagyon nehéz kibírni :( 27 hetes km.
2011. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!