Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig engedtétek hogy a...

Meddig engedtétek hogy a nagyobb gyerek a növekvő pocakoton üljön?

Figyelt kérdés
kislányom 26 hónapos és főleg az esti meseolvasásnál én félig fekszem és a hasamon ül, nem esik túl jól de még csak 7 hetes terhes vagyok ezért gondolom nem okoz gondot...
2011. nov. 19. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát azért, nem muszáj pont a hasadon ülnie, kíméld a pocaklakót.
2011. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem kimondottan nem ült a pocimra, de amikor hanyatt feküdtem még sűrűn rám dőlt úgy hirtelen megszeretgetni a babát! Karácsonykor meg sűrűn "megszorongatta" a tesót örömében! (Április végén szültem! Nagy akkor volt 2 éves)

2011. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mindent nem kell hagyni a gyereknek, már megbocsáss.. !

Ha nem esik jól, akkor miért hagyod neki? Az is a nevelés része, ha empátiára és együttérzésre neveled a gyermeket és jelzed, hogy mi hogyan esik neked is. 2 évesnek már el lehet magyarázni.

2011. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem engedném. Nem attól leszel jó anya, ha bármit megengedsz neki, sőt...

Ha szeretnél még egy babát, akkor rá is vigyázni kéne, nem csak a nagyobb gyerekre.

2011. nov. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar fájni kezdett, ha a hasamra ült, azóta a szeméremcsontomra ültetem, ott egyáltalán nem kényelmetlen.


19 hónapos kisfiú és 21 hetes kismagzat anyukája

2011. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha kényelmetlen, ne engedd. A babának semmi baja nem lesz egyébként. Hallotatok már a folyadék összenyomhatatlanságáról???
2011. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
7 hetes terhességnél még petezsák és megtapadni próbáló magzatról beszélhetünk kedves előző! Szó sincsen folyadék összenyomhatatlanságáról.
2011. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

7 hetes terhessegnel a mehed a szemeremcsont mogott van. Konkretan kb a 12. hetig. Ugye ezt tudjatok korabbi valaszolok???

Szoval hiaba ul a kerdezo hasara a kislanya, a mehet es a babat nagyon-nagyon nem fogja meg ilyenkor megnyomni!

Speciel most meg ettol bajod nem lesz, gondolom nem ugral rajta. Ettol fuggetlenul en elkezdenem most mar ezt vele megbeszelni es inkabb talaljatok ki egy ujabb pozt mar az elejen.

2011. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

9:18 vagyok

A kérdező sem lesz mindig 7 hetes, ugye?

2011. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Én addig, míg nem fájt. Örök igazság: ami fáj neked, az rossz a babának. Ennyi. Már hatalmas pocakom volt szülés előtt, és még mindig arra borulva szundikált néha :D
2011. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!