Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy telnek...

37 hetes kismamik hogy telnek a napjaitok a vége felé? Ki hogy érzi magát és mennyire féltek vagy várjátok a szülést?

Figyelt kérdés

Igazábol nem panaszkodhatom,mert teljesen jól vagyok csak már nem nagyon bírom a fent létet főleg hogy elkaptam ezt a megfázást is.Kicsi félek a szüléstől,de már nagyon várom hogy a kezemben tarthassam a kislányomat!:)

köszi a válaszokat

37+3 hetes pocis


2009. jan. 27. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

En 36+3 vok :) alig varom en is es persze en is jol megfaztam 1hete benne vagyok eleg unalmas mar meg a sok tea:( aludni neheezkes nol a poci nagyon es alig varom en is:) mindig rajta van az eszem ahogy a szemem kinyitom egybol ra gondolok sot meg almomban is :)

Boldog babavarast!

2009. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja es en is kiscsajt varok:) ;)
2009. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írom szívesen beszélgetnék vele privibe,ha ő is akar.Köszi a gyors választ.

Boldog Baba várást!

2009. jan. 27. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Én február 11-re vagyok kiírva, egyik pillanatban nagyon jól vagyok és örölök hogy még bent van a babám, aztán nagyon szenvedek és azt kívánom hogy jöjjön már ki. Éjszaka nem alszom, ráadásul én is megfáztam, már kezd dagadni a lábam és ez olykor fájdalmas is. De a legtöbbször jó a közérzetem és nem sok jele van annak hogy hamarosan szülnék (méhlepény III. fokozatú, méhszáj 2111), pedig azt mondta a doki hogy januárban meglesz a kicsi.

38 hetes kismama

2009. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elso vagyok irtam emailt:)
2009. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megkaptam az e-mail-t az elsőnek küldtem.Válaszoltam.
2009. jan. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!