Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pár kérdéssel ezelőtt...

Egy pár kérdéssel ezelőtt írtam, hogy magas volt a vérnyomásom+fehérje a vizeletben! Péntekre beküldött a védőnő a kórházba vérvételre, hogy nehogy toxémia legyen! Ugye addig nem lehet semmi baj?

Figyelt kérdés
azért péntekre küldött,mert annak hétfőn lesz eredménye,és az én dokim hétfőn van kórházba,mert akkor rendel ott. és így akkor meg tudom neki mutatni a papírt!!! csak hogy magánba meg szerdán van,és most addig ne várjak,meg most azért,hogy ránéz egy papírra,ne adjak már 9.000 ft-ot!
2009. jan. 28. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én elmennék szerdán vagys ma ha lehet, mert nem csak rádnéz...de péntekig se valszínű h baj lesz..de én mennék ma
2009. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem ijesztgetésből írom!!,de szerintem keresd fel a dokidat mihamarabb,mert lehet baj hétfőig. adj neki ekvesebb pénzt vagy ne is adj,elvégre vészhelyzetről van szó!! nekem csak a vérnyomim ment fel egyik reggel,de már rögtön rám rakták az egy napos vérnyomás figyelőt,utána pedig kaptam a vérnyomáscsökkentő gyógyszert,fehérje nem is volt a vizeletben. szerintem jobb ezzel vigyázni
2009. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon nem tudod utolérni? Én hasonló esetben simán felhívtam és kérdeztem.
2009. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hivd fel telefonon. ez amugy nem jelent rogton toxemiat, bar elofordulhat, ahogy minden.


en 24.en vettem eszre, hogy vizesedek, raalltam a merlegre es +5 kilot mutatott. a hirtelen hizas is a toxemia tunete, beparaztam, hivtam a nodokim, és megnyugtatott..3 nap mulva (tegnap) elmentem hozza, es tenyleg nem volt semmi baj.


ha azt mondja korhaz, szó nelkul megyek.


a magandokik nagy elonye, hogy barmikor zaklathatod oket, és igenis hivd fel. ha azt mondja, hogy korhaz, indulsz. ha azt mondja nyugi, akkor tobbet pihensz, és nem idegeskedsz.


tudom, hogy a toxemia nem jatek, de ha nincs gond, es aggodsz, az se tesz jót!


ne gondolj a legrosszabbra.

2009. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!