Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy várandős nő kihagy egy...

Ha egy várandős nő kihagy egy étkezést, akkor a baba éhezik a pocakjában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Jaj nevetséges az a nő, illetve az egész család. Hihetetlen, hogy terhesen is az edzésen meg az update étkezésen jár az esze. Legalább akkor ehetne rendesen, most kit érdekel pár kg plusz? Majd leedzi utána.
2011. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hülye kérdés, nekem pl. fontos. Én nagyon étvágytalan vagyok, szinte alig bírok enni. Sokszor szinte rosszul vagyok az éhségtől, mégsem bírok enni egy falatot sem. Engem komolyan érdekel, hogy vajon ezzel ártok e babámnak, bár megnyugodtam, hogy valószínűleg nem.
2011. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
szia!Én 30 év alatt nem voltam annyiszor éhes,mint a terhességem alatt...állandóan rókáztam,még az is kijött,amire csak gondoltam.6kiló fogyással kezdtem,aztán feljött 18kiló,akkor nem tudtam honnan,mert hát végig nem tudtam enni.aztán szülés után 1 héttel mind már el is tűnt-csak víz volt.a babám 3.15 született,egészséges kislány,március 15.-én.ellenben nekem azóta 3 ffogamat tömték,egyet kihúzták.elvette ami kellett-pedig szedtem vitamint.Rubint Réka-no comment.ha 5-re járna dolgozni,fizikai munkát végezne 100ezerért,nem írna ilyen ökörségeket....
2011. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
egy kihagyott főétkezésről volt szó, nem rendszeresen kihagyott napi főétkezésről. fogalmazz egyértelműen. a kérdésre adott első válaszok, amik le lettek pontozva így helyesek. NEM rendszeresen kihagyott étkezésekről volt szó.
2011. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
21%
Most le lehet pontozni ,de én délután 4 -kor eszem utoljára, és ha úgy tetszik diétázom. A lehető legkevesebb szénhidrátot fogyasztom. Vigyázok az alakomra és ezt nem alaptalanul mondom, de az első két terhességemnél 25-30 kilót híztam. A jelen terhességem, miután kiderült tudatosan étkezem így,hogy ez ne fordulhasson elő.Persze erre a lépésemre a nőgyógyászom buzdított és nagyon jól esik amikor megdícsér a súlyom miatt, mert előzőleg csak a lecseszést kaptam tőle, sőt be is fektetett 33.hetesen fogyókúrára. Most 38 hetes vagyok és 4 kilót híztam. Napi 1500-2000 Cal-nál többet nem viszek be. A gyerekem nomális ütemben fejlődik és én is sokkal jobban érzem magam csinosabban, egészségesebben.
2011. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Hát azért ha logikusan végiggondolod, akkor az afrikai nők már rég elsorvadtak volna, mert nem egy gyereket, hanem több tucatot hoznak világra úgy, hogy közben az a ritka ha esznek.

A női szervezet úgy van összerakva, ha éhezik is a babár kihordja és pont az afriki nők kapcsán, a tejük semmivel nem rosszabb, mint egy angliai nőé és tudja még akkor is táplálni a gyerekét.

A gyerekek általában fertőzések miatt halnak meg, nem azért mert "éheztek" az anyaméhben. És a nők is hasonlóképp.

2011. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Tegnap 21.35, miért írtunk volna baromságot?


A kérdés arról szólt, hogy ha EGY étkezést kihagy a várandós nő, NEM arról, hogy az összeset!


Így egyikük sem éhezik. Nem értem, mi a bajod a válaszokkal, amik szó szerint erről szóltak:(

2011. jan. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:48


Neked fontosabb a nőgyógyászod dícsérete, meg a saját egód, mint a gyerek egészsége? Az szép! Én bőven ráérek utólag diétázni, nem terhesen fogyókúrázni.

2011. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó!

Én ugyan még nem szültem és sajnos terhes se vagyok,de azt már tudom hogy ha terhes leszek akkor is tartanom kell azt a diétát(NEM FOGYÓKÚRÁT)amit már másfél éve csinálok.Vannak olyan esetek,amikor egy diéta elhagyása nagy bajt tud okozni a BABÁNAK!Szerintem ez sokszor nem hiúsági kérdés!Aki azt írta hogy a nőgyógyásza megdicsérte,mert nem szedett fel sokat,az nyilván való hogy nem udvarlásból tette hanem mert félti a baba és a kismama egészségét!

2011. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Belinkelné valaki azt az étrendet?Kiváncsi lennék,hogyan éhezteti magát...
2011. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!