Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C2000 a méhszájam, azt mondta...

C2000 a méhszájam, azt mondta a dokim minden ok, most meg itt azt olvasom, h sok pihenés kell, ennyivel 3-4 hónapot még ki lehet húzni!?

Figyelt kérdés
Gondolom a doki nem azt mondja,h minden ok,ha pihennem kéne..tornázom,mászkálok,nem pihenek egész nap.feküdnöm kéne?
2011. jan. 6. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 hetes vagyok,és már a 16.héttől 2000 volt az értékem.Meg is rémültem,de azt mondja a doki,mivel 3. baba már,és nagyon ki vagyok nyúlva,nem tart annyira a méhem,és ezért rövidebb a méh nyak.
2011. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem első baba..és 14hetes vagyok..nem értem,lehet,h alapból ilyen az enyém?nem volt az előző leleteimen ez az érték,csak annyi,h férfi ökölnyi,vagy női ökölnyi..nem is volt soha az írva,h c3000.lehet alapból ilyen?
2011. jan. 7. 09:58
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, én részben ezért is váltottam dokit, mert a régi szó szerint b*szott rá, hogy milyen a méhszájam, a 30.héten nézte meg másodszor, előzőleg meg talán a 17.héten, aztán ennyi.

Most, hogy magánorvoshoz járok, most lett először ( ! ) beírva a kismama könyvmbe az érték.

A 34.héten!

2011. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mivel többen is írták,hogy alapból ennyi,ezért természetesen neked is lehet,hogy alapból ennyi.Szerintem ne csinálj a bolhából elefántot,mert a babádnak sem teszel ezzel jót,meg magadnak sem.
2011. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
11:39es minden alkalommal vizsgál a doki,nem azt mondom,h félvárról veszi.Köszi a válaszokat!
2011. jan. 7. 18:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező megkérdezhetem, hogy mikor szültél?
2022. szept. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!