Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen 1ujjnyira nyitva...

28 hetesen 1ujjnyira nyitva van a méhszájam, ez nem korai? Aki igy volt hogy alakult késöbb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De egy picit korai. Nálam is hasonló volt a helyzet, igaz kicsit később, csak a 32. héttől. Akkor az orvosom azt tanácsolta, hogy tényleg csak annyit mozogjak, amennyit nagyon muszáj. Abba hagytam az esti sétákat, kerültem a lépcsőzést, sokat pihentem. Végül a 39. héten szültem.

Pihenj sokat és nem lesz semmi gond!

2011. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak mindkét lányunkkal nyitva volt kb. a 22-23. héttől, nem volt semmi probléma, de azért egy sűrűbb orvosi ellenőrzés nem árt, mert akár vetélés is lehet belőle.
2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a 21. héttől van nyitva a méhszáj.

Doki szerint ha csak a külső nyílik nincs és ne is lesz gond!

Mi még együtt is lehetünk a Férjemmel :)


Jobban figyelj oda a keményedésekre, szedd a magnéziumot (ne a Magne B6-ot hanem valami normálisat pl. magnesium citrici)

A magne b6-ban szinte több a b6 vitamin, mint a mg!


Ne izgulj, nem lesz baj!

30 hetes kismama

2011. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Külső méhszáj sokaknál nyitva van már akár félidőtől is. Főleg, ha nem az első baba. Ettől akár még túl is hordhatod.
2011. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a keményedéssel bajban vagyok mert ugyan második baba de fogalmam sincs milyen a keményedés.egyszerüen amit ha annak gondolnék azt hiszem csak a baba kinyomta magát,mert azt olvasni ha nem mindenhol kemény akkor az nem keményedés,és én ugy gondolom nálam csupán a babárol van szo.nem tudom,nem fájt soha,nem éreztem túlzottnak se soha.igy egyik terhességem alatt se szedtem terhesvitaminon kivül semmit.

hogy irnátok le a keményedést?

2011. szept. 7. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 29. héten nyílt egy ujjnyira a méhszájam. Pár napot bent voltam a kórházban megfigyelésen, de utána hazamehettem. Nem voltam szigorú fekvésre ítélve, annyit mondott a dokim, hogy azért havat lapátolni ne menjek ki, de minden mást csinálhatok. A házasélet sem volt tiltva.

A magnézium ellenére végig keményedtem, és mégis túlhordtam 4 nappal a kislányomat.

2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A keményedést biztosan felismernéd, ha lett volna, eltéveszthetetlen. Nyilván első babával nem keményedtél, amikor meg már beindultak a fájások, akkor nem tűnt fel.


Kicsit olyan, mintha vákuummal beszívnák a hasad, és kemény. Kézzel tapinthatóan. Ha nagyon erős, akkor tényleg, mint a kő. A has eldeformálódik ilyenkor, nem lesz már gömbölyű, inkább egy kockára hasonlít.


Szerintem ne aggódj emiatt. Mert a keményedés sem jelent problémát, ha 10-15 másodpercnél nem hosszabb, és nincs nagyon gyakran. Én második babával a 20. héttől keményedtem. Rendesen kihordtam.

2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:56

negyedik voltam még1x

2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 24 hetes koromtól teljesen nyitott voltam cx2111 39.dik héten szültem nem volt semmi gond
2011. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!