Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamäk van it aki majus...

Kismamäk van it aki majus elejön fog szülni;? Hogy vagytok? Dolgoztok még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május 20-ra vagyok kiírva a második babámmal.Dolgozni nem dolgozom mert még itthon vagyok a lassan 2 éves kislányommal.Most elég jól érzem magam,nincsenek rosszullétek már de még nem túl nehéz a mozgás.Bár fáradékonyabb vagyok azért,mint nem terhesen voltam.De most valahogy gyorsabban is telik ez a várandósságom,mint az első mert most elég sűrű a napi program a lányom miatt.

A kis pocaklakóm meg nagyon sokat mozog mostanában amit nagyon élvezek!

Te hogy érzed magad?Hol fogsz szülni?

2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia

április végén.

nem dolgozom, mert szeptemberben járt le a gyedem, azóta szabadságon és táppénzen vagyok.

jól vagyok, köszönöm, a hasam szokott görcsölni, de nem túl gyakran, hetente 1-2szer. nemrég kezdett nőni a hasam, azóta kicsit fáradékonyabb vagyok, húzódik néha meg ilyesmi.

te?

2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Május közepére vagyok kiírva én is. A pocakom már nő, a babát már nagyon jól érzem. Dolgozni én sem dolgozom már, mert az elején sokat betegeskedtem és az orvosom jobbnak látta. Súlygyarapodással ti hogy álltok?

2011. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem nincs semmi problémám.még dolgozom.Tarcsán fogok szülni a FLór Ferenc kórházban.neha ugy erzem szetpattan a hasam amikor eszem es teleiszom magam folyadékkal.pedig nem eszek egyszerre sokat
2011. jan. 7. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Én május 19-re vagyok kiírva. Úgy tervezem, hogy április 1-ig fogok dolgozni. Szerencsére jól érzem magam és az idő is jobban megy így.
2011. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Május 17. De a doki szerint már most hatalmas. 3.baba, én nem dolgozom,mert veszélyeztetett terhes vagyok.

Véreztem, görcsölök, keményedek.

És nem híztam, csak a pocim óriási!

2011. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is csak par kilot hiztam,az a pocim.máshova nem.mekkora az a hatalmas baba?en ugy tervezem marc végéig dolgozom
2011. jan. 7. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:

második vagyok

én sem híztam eddig semennyit.

nekem most 750 g a babám :)

2011. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is május 17-re vagyok kiírva, első baba. Tegnapelőtt a doki azt mondta, hogy kicsit nyitva van a külső méhszájam, de ez még nem gond. Engem kicsit megijesztett, bár a forró fürdőn és a szexen kívül nem tiltott el semmitől. 3 hét múlva kell visszamennem. Még dolgozom, valószínű március elejéig.
2011. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! ápr végére, május elejére vagyok kiírva, nem dolgozom fősulis vagyok, 24 hetes vagyok most kezdett el jobban nőni a pocim, bár sokszor 2 hónappal fiatalabbnak nézik, sztetek normális az alhasnál lévő szúrós fájdalom? hasonló ahhoz ha beszorul a levegő 21/L
2011. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!