Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan és milyen jelekből...

Hogyan és milyen jelekből vettétek észre a terhességet, ha mégis menstruáltatok? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikor és hogyan vették észre azok a babát? Hasfájás, mellfájás, vagy már amikor megmozdult. Nekem késve jött meg, s olyan furán érzem magam, arra gondoltam, hogy mi van ha én is azok közé tartozok akik még az elején vagy akár végig menst. Kérem segítsetek, tapasztalatokat várok.
2011. jan. 8. 15:43
 1/5 nittababy ***** válasza:
nekem késet a vérzésem így gondoltam csinálok egy tesztet mert furám szédültem hányingerem volt stb.azt tudni kell hogy előtte volt egy vetélésem mert tüneteim nem igen voltak és dolgoztam hidegbe elmentem orvoshoz mert késet a vérzésem ö nem látott semmit vizelet vízsgálatra küldött hogy akkor miért nem jött meg a vizsgálat persze negatív lett a teszt meg pozitív volt azt mondta hogy hormonzavarom van visszaküldött dolgozni a hidegbe és persze emelgetni kő keményen rá két hétre mentem haza a munkából és térdig véres lettem azonal hivta párom a mentöt és kiderült 6 hetes terhes voltam.szóval vannak patkány dokik akik téged leszarnak olyanhoz menj akit ismersz bocsi ha megijesztetelek csak jó ha tudod 31hetes kismama
2011. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nekem csak az első hónapban volt meg,de gondolni sem mertem,hogy terhes lehetek hisz 6 évet vártunk rá.Azt hittem már soha nem lesz babám.

Így utólag visszagondolva talán abból észrevehettem volna,hogy furcsa szeplők jöttek ki az arcomon.Ez volt az első tünetem,de azt hittem csak a naptól vannak.Aztán szépen lassan jött a többi:állandóan álmos voltam,hangulatingadozás,mellfeszülés.Ezeket is annak tudtam be,hogy lassan jött a következő mensi ideje,de nem jött.4 napot késett és teszteltem :)Olyan erős pozim lett,hogy csak na :)

A foltok az arcomon a vashiány miatt jöttek ki,sajnos azóta még erősebbek lettek,de már nem érdekelnek. :)

38hkm

2011. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami történt veletek. A picikhez pedig gratulálok. Akkor csak nem vagyok megőrülve, már arra is gondoltam,hogy túlreagálom, ez nem jellemző rám.Várom mások válaszát is, akik más jeleket is tapasztaltak.
2011. jan. 8. 16:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első mondatomat csak az első válaszolónak szántam. Bocsi, csak már olyan ideges vagyok.
2011. jan. 8. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából nálam semmi "kézzelfogható" jele nem volt,csak egy érzés.

Az egyiknél még csak nem is késett,csak nem görcsöltem,mindezt már egy halvány + teszttel.

A másik még a szoptatás alatt jött,egyáltalán nem menstruáltam még,ott is csak jött egy érzés.

Csináltam tesztet,+ lett,mentem dokihoz,azt mondta,talán baba,4-5 hetes.Hát az volt,azóta 6 éves nagy fiú.

2011. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!