Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki a köztes...

Hogy bírtátok ki a köztes állapotot?

Figyelt kérdés
Ki izgult/idegeskedett azon,hogy vajon minden rendben van-e a babájával akkor,amikor már nincsenek rosszullétek,de még nem érzed a mozgását? Sokszor gondolok rá,hogy minden OK-e? Már számolom a napokat a következő vizsgálatig! AFP lesz,de tuti kérem a dokimat,hogy nézzen meg UH-on!
2011. jan. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy izgulsz :)

Én még akkor is izgultam mikor már mocorgott:)

Mondtam is a dokinak, hogy olyan ritka ez a havi egy uh.Erre Ő:nyugodtan jöhet mozizni, ha kedve tartja:)

Ne félj gyorsan eltelik az idő és hamarosan kezedben tarthatod a kis életet:)

2011. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jujj, hát borzasztó! :) De tényleg. Nekünk szívhang figyelőnk van, de az sem nyugtat meg, mert mi van, ha nem is őt hallom... (no comment)

Ha nem több millió lenne egy UH gép, nekünk lenne... :D

2011. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vennék egy uh-s gépet, de sajnos a pocilakók általában nem szeretik ezt a fajta ellenőrzést..pedig a nap 24órájából 22-t az uh-on lógnék hogy tényleg rendben van-e.Holnap megyek védőnőhöz, és ott szívhang figyelő van,múltkor is meghallgathattam a szívverését és már akkor könnybelábadt a szemem.. fantasztikus érzés hogy lakik a pocidban valaki akire már most felelősséggel tartozol...és ha nem mozog nap mint nap akkor már én is aggódom, de aztán rúg egyet, vagy lehet hogy éppen csak nyújtózkodik és akkor kicsit visszaveszek az aggodalomból.Egyébként holnap leszünk 25 hetesek.
2011. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én kb félidőig tiszta para voltam, mert amikor már érzed, akkor sem mindig/minden nap, fokozatosan fog sokat mozogni. most nyugodt vagyok, de már 30 hetes a pici, kb. óránként megmoccan, így folyamatosan van visszajelzés. én is nagyon aggódós voltam, vettem szívhangfigyelőt, amivel azóta se találok szívhangot :( úgyhogy erről lebeszélnélek, hogy vegyél. ki kell bírni még ezt a pár hetet, de lehet, hogy csak pár napot. sokan 16 héten már érzik, persze ez még nagyon kis gyenge mozgás lesz, figyelni kell nagyon. én az elején csak ülve éreztem
2011. jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos addig leszel ilyen "pánik"helyzetben, amíg konkrétan nem érzed a mozgását. Addig lehet találgatni... Ezzel mindenki így lehet.

Utána már egy kicsit könnyebb..., akkor pedig azért lehet izgulni, hogy egy nap mennyit mozgott, mozgott-e eleget, netán miért nem mozog reggelente, amikor mindig együtt ébredtek, stb.

Azután minél nagyobb és megszokod a ritmust, a baba is és ez kb. a 24-28. héttől (kinél mikortól) már nem borít ki annyira.

2011. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár én is feltehettem volna ezt a kérdést, pár napja különösen "paramami" lettem, első baba, 16 hetesek vagyunk, de még nem érzem mozogni sajnos, UH csak 2 hét múlva lesz( és 2 hete volt), a pocim sem nődögél, és igazán semmi tünetem nincs ( 2 napig húzódott a méhem, mára ez is ,megszűnt) , és egyre többször jut eszembe vajon jól van-e odabent az én picúrkám??? Próbálom mondogatni magamnak, hogy csak megérezném, ha baj lenn (görcsölés, vérzés...), de nagyon nehéz, ráadásul ha a páromnak említem, csak mérges lesz, hogy miért jár ilyeneken az eszem :(

2011. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!