Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki a 12 hetes...

Hogy bírtátok ki a 12 hetes ultrahangig?

Figyelt kérdés
Pénteken állapították meg a terhességemet. 7hetes vagyok. Mivel már volt szívhang a legközelebbi vizsgálatom 12hetesen lesz. Nagyon aggódom, hogy minden rendben van-e. Sajnos a környezetemben sok baba ment el, úgy hogy a következő vizsgálaton nem volt már szívhang. Ti ezt hogy éltétek meg?
2011. aug. 16. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz az UH-ért akkor bármikor megcsinálják. Ha nagyon aggódsz akkor olykor olykor megnézetheted a picit.
2011. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok fizetek a vizsgálatokért, de a dokim azt mondta nem kell/nem javasolj addig több UH-t.
2011. aug. 16. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
én viszonylag könnyen viseltem,mert esküvő szervezéssel voltam elfoglalva,így elszaladt az a pár hét.:) De én is nagyon be voltam sózva,szóval annyi,hogy találj valamit,ami leköt,és maximálisan belevetheted magad,akkor könnyebb lesz vmivel:)
2011. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok és minden rendben lesz! Van szívhangotok, jó helyen van, nem görcsölsz, nem vérzel.

Nekünk is 6 hetesen volt az első UH, addig azon paráztam, hogy méhen kívüli. Piszok lassan telt el az a másfél hónap, hiába hánytam minden nap, ugyanazon aggódtam, mint Te. Aztán nagy nehezen eljött a 12 hetes és az már olyan más volt, olyan óriásit nőtt:)

Aztán ismét néhány hét para, majd elkezdett motoszkálni és így már sokkal könnyebb:) A 12 hetestől 19 hetesig meg már elröppent az idő, nem számoltam a napokat.

Nos, mi így éltük meg. Tudom, hogy nehéz, de próbálj nem aggódni, ne a környezeteddel foglalkozz, hanem Magatokkal, pihenj sokat és nem mondom, hogy gyorsan elröppen, de legalább könnyebben eltelik.

Minden jót!

2011. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ugyanezt érzem. Én még csak az 5. héten vagyok, nőgyógyászhoz majd 2 hét műlva megyek. Én meg azért vagyok izgatott hogy mikor láthatom már végre a kis dobogó szívét. mert hát 6-7 hét előtt úgysem lesz szívhang, addig felesleges elmennem. de így is minden pisiléskor a bugyimat nézem meg a wc papírt hogy nem e jött meg mégis! :D elég nehéz elhinnem hogy tényleg összejött. nagyon akartuk már a kistesót! 5hónapja próbálkoztunk!
2011. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Igen, a WC papír és bugyi fürkészést kihagytam:)Nem tudom, hogy ettől-e, de ittam a palástfüvet és nem volt barnázás és vérzés sem, ártani biztos nem árt.
2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondja a doki,hogy árt az uh. Alig éreznek belőle valamit a babák. Imádom az ilyen okos orvosokat!:)

Én a 12. hétig 3 uh-on is voltam. Semmi baja nem lett a babának. Sőt még van,hogy most is alszik uh alatt!:)


22 hkm

2011. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sucuj ***** válasza:
én tegnap voltam dokinál. 7hetes 2napos. és csak szeptember 20án kell mennem legközelebb. sajnos az előző tavasszal elment. így izgulok, de nem ezzel foglalkozok. ha dolgozhatsz vagy csinálhatod a dolgod kösd le magad és ne a rossz dolgokra gondolj. az nem jó, hidd el. nekem sajnos feküdnöm kell. a napi mozgásom, hogy délben én viszem kutyákat. én tanulok, olvasok, filmeket nézek és mivel tegnap hallottam a pici szívét boldog vagyok. akárhogyis tudom nem szabad beleélnem magam ez ellen nm tudok mit tenni. boldog vagyok és ha nincsen semmi gond akkor nem is megyek dokihoz addig. az előzőt végig barnáztam, görcsöltem. most is fáj a hasam, de nem anynira. ha nincsenek tünetek akkor legyél boldog! boldog várandós napokat!
2011. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ezek szerint nem csak én élem át ezt így.
2011. aug. 17. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:
3. válaszóló: úgy látom ezzel tényleg mindenki így van! örülök hogy nem csak én nézegetem a wc papírt! :)))) Szóval mindenki nyugodjon meg, mindenkinek a legnagyobb rendben fejlődik az ő kicsi kincse! és kitartás mindannyiunknak!! :D nagyon hamar elröppen az a 9 hónap!!
2011. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!