Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el nőni, puffadn...

Mikor kezdett el nőni, puffadni a méhetek? ( láthatóan ) Mikor kezdett el feszülni a melletek? Ha beteg a nő vagy ha fel van fázva nehezebben esik teherbe?

Figyelt kérdés
Még nem teszteltem, még várok, de ezekre kíváncsi vagyok :) Köszönöm előre is :)
2011. jan. 11. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom ha valaki beteg nehezebben esik teherbe...felfázás sok minden függvénye, de biztos nem segít...

Az én mellem már jóval a teszt előtt feszült...szerintem a beágyazódás pillanatában kezdődött...az első hónapban azt hittem leszakadnak...fájt megérintenem is őket..ekkor jócskán meg is nőtt...a méretük azóta is akkora...

A méhem mozgolódni a 12.héten kezdődött, és most kezdett el látszani egy egészen picike pocak (16 hét).

2011. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs a nyelvtani hibákért...nem olvastam át!
2011. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem igazán feszült a mellem,picit érzékenyebb de más semmi 23 hetes vagyok
2011. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elöz vagyok,20 hetesen kezdett látszani a pocim
2011. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok es mar elegge latszik.
2011. jan. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az 5. héten csináltam tesztet, mert gyanúsan feszült a mellem, be is igazolódott, hogy babát várok. A méhemet már ki tudtam tapintani 12 hetesen, de ha nem első baba, akkor szerintem érezhetően kitapintani a 13-14.hét körül fogod. Én most vagyok 14 hetes és már picit látszik is a poci, ráadásul a hétvégén már éreztem is valamit belülről :-)
2011. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a teszt előtt kezdett el nagyon fájni a mellem, ekkor lett gyanús a dolog, mert nekem mensi előtt sosem fáj...Haspuffadás úgy nagyjából 7-8-9-10. héten volt, amikor azt hittem, hogy nő már a pocim, de ez szépen le is ment. Most vagyok 17+1, már látszik azért, elkezdett gömbölyödni:D És jó kemény a poci, nem olyan mint a zsírocskák a hasin;) A picike a 15. hét végén, 16. hét elején kezdett el egyértelmű jeleket adni magáról, azóta is mocorog, de a hangulatától függ, tegnap pl, kétszer pár pillanatig éreztem, de mikor 4D-n voltunk egész nap meg sem állt...remélem ma is éppen aktívabb napját fogja élni, nagyon szeretem mikor mocorog:D Akkor olyan valóságosnak tűnik, hogy tényleg itt van velünk:)
2011. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ik hétben vagyok, és 3 napja fáj iszonyatosan a cicim, ha bármi hozzáér, be tudnék pisilni.
2011. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem az 4. hétben már kezdett szűk lenni a rendes nadrágom. az 5. héttől elővettem a régi terhesgatyáimat. nagyon felpuffadtam. most kb. 1 hete ljjebb ment (most vagyok a 7. hétben). néha nagyon erős hányingerem van, főleg étkezés után, és vannak ételek amik kifejezetten undorítanak. az első terhességemnél csak kb. a 12. hétben kellett terhesnadrágra váltani, egész nap émelyegtem, de csak gyengén, ételundorom nem volt. a cicim egyiknél se dagadt meg és nem is fájt. akkor is és most is fáradékony voltam az elején, de most valamivel kevésbé (ami jó, nehéz lenne egész nap aludni egy 2 éves mellett). :)))
2011. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval abban nem értek egyet, ha valaki beteg, akkor nehezen esik teherbe. Mi úgy próbálkoztunk elsőnek, hogy nagyon meg voltam fázva, köhögéscsillapítókat, stb szedtem. Eléggé beteg voltam a próbálkozásunk napján. Azért is arra tettük, mert igazából jövőre terveztük az igazi próbálkozásokat, s mivel nem bántuk volna, ha hamarabb jön, úgy voltunk vele, megpróbáljuk. Hát elsőre, így betegen összejött. Most január végére várjuk, hogy megszülessen a kisfiúnk.

Nekem eleinte az volt furcsa, hogy a menses napja előtt pár nappal megjön érzésem volt, s iszonyatosan feszült a mellem, ami nem volt rám jellemző. Megnőtt az étvágyam is, s elég gyakran jártam wc-re. Majd a várt napja után pár nappal erős pozitívat teszteltem. A pocakra nem emlékszem, nem nézegettem, mivel hiába sovány testalkatú vagyok, kis hasam mindig volt. De kb. a 12-14 hét között kezdhetett el nőni.

2011. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!