Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes babás vagyok.1 hete...

15 hetes babás vagyok.1 hete szünni nem akaró fejfájásom van. Vérkép rendben. A vérnyomásom alacsony, kávét ajánlott a védőnő nem segítt! Mitöl lehet? Gyógyszert nem nagyon szeretnék szedni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

Első babával nekem is volt ilyen. A hormonok is okozhatják.

Próbálj sokat pihenni, esetleg borogasd a fejed, néha az is használ.

vagy próbálj ki valamilyen homeopátiás bogyót.

2009. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha más nincs ,fölöslegesen kínzod magad.Én is migrénes voltam végig,nem is bírtam volna fejfájáscsillapító nélkül.A babám most 8 hetes és egészséges lett.Nem hizsem ,hogy neki is jót teszel azzal ha nem tudod magad kipihenni a fájdalomtól.Kérdezd meg a patikust vagy a háziorvosod,milyen gyógyszert javasol,ha nem múlik a fájdalom.Jobbulást és boldog terhességet!
2009. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a fejfájás a hormonoktól szokott lenni ilyenkor ha egyébként eddig nem fájt. Nekem is volt pár napig. Én volt,h. bevettem rá algopirynt mert nem bírtam tőle dolgozni sem, el is múlt tőle arra napra. ha nagyon szenvedsz nyugodtan bevehetsz ám te is. Egy-egy fájdalomcsillapító terhesség alatt nem gond csak ne legyen rendszeres. Nem kell szenvedni! Én összesen max 3-at vettem be eddig. (anya gyógyszerész)


Üdv

37 heteske

2009. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!