Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Jön az influenzajárv...

Kismamik! Jön az influenzajárvány most mondja a hírek, nem féltek tőle? Főleg aki nem oltatta be magát?

Figyelt kérdés
37 hetes szintén nem oltatott.
2011. jan. 12. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle. Itthon vagyok táppénzen, nem dolgozom. Csak annyit járok emberek közé, amennyit feltétlenül muszáj. Elszaladok boltba, vagy ebédért, de azt is inkább elhozom, és itthon eszem meg. A férjemet meg megkértem- mert ő a munkahelyén elég sok emberrel találkozik-, hogy ő azért oltassa be magát, nehogy hazahozzon valamit.
2011. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tavaly beoltottak és jól meg is betegedtem, biztos nem oltatom be magam bár a suli miatt én utazgatok 3 város között, ugye tömegközlekedeés
2011. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell a pénz az államnak,most beindult a rémisztgetés.Nem oltatok!
2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért félnék? Ha minden bacitól-vírustól-problémától, ami előfordulhat (elüt az autó, fejemre esik a repülő, szívrohamot kapok stb.) félnék, akkor végig rettegném az életem.
2011. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TKI Ibolya ***** válasza:
0%

Kell a pénz az államnak? Marhaság a várandós anyák oltása ingyenes! Már akkor is amikor csak tervezed a babát ingyen jár az oltás tehát üzletről szó sem lehet.Tehát az állam fizeti helyetted ki a gyógyszergyárnak.Attól,hogy valaki nem megy el otthonról még elkaphatja az influenzát attól a családtagtól is aki beoltatta magát de rajta nem jön ki a betegség.Ha csak leugrasz a boltba két percre ugyan úgy elkaphatod a betegséget nincs időhöz kötve.Én beoltattam magam de ezt mindenkinek magának kell eldönteni.Léteznek homeopátiás szerek amit terhesen is lehet szedni pl.:oscillococcinum hetente egyet kell bevenni belőle megelőzésként de csak a sima influenzára ajánlják.Talán egyél sok gyümölcsöt de igazából én ebben nem hiszek.A gyerekeim rengeteg gyümölcsöt esznek még is egész téli szünet alatt köhögtek,trüsszögtek folyt az orruk.


30 hkm

2011. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vicces ez az "ingyenes oltás" elmélet... Állam bácsi jótékonyan kifizeti az oltásodat, vagyis xy politikusok zsebébe teszi át a pénzt, akiknek ugye komoly érdekeltségeik vannak az oltást gyártó cégnél. Persze, hogy felajánlják az ingyenes oltást, hiszen máris le lehet nyúlni az államkasszából x forintot erre a nemes célra. És ezzel most nem mondtam semmit az oltás hatékonyságáról, vagy hatékonytalanságáról. Csak ne legyünk naivak, nincs semmi ingyen...
2011. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TKI Ibolya ***** válasza:
54%

Nem azt mondtam,hogy az államnak van ingyen hanem azt, hogy a várandósoknak nem kell érte fizetni!Egyébként ez nem egy politikai oldal!A hatékonyságáról pedig annyit,hogy a véleményem tartom, mindenki magának dönti el ,hogy beoltatja e magát vagy sem.Nem elítélendő egyik döntés sem!

Mindenki tegyen a legjobb belátása szerint!

2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a politika mindent átsző már.Aztán meg ki tudja mennyit fog fizetni azért az,aki terhesen oltatott,de ne legyen igazam.
2011. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!