Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama övlehúzó hasznos? Van...

Kismama övlehúzó hasznos? Van értelme? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 1. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azért tartottam fontosnak, mert elég sokat autóztam és így éreztem biztonságban a gyermekem és az sem hátrány, hogy sokkal kényelmesebb az utazás, mint a sima biztonsági övvel. Ha sokallod az árát, használtan egy kicsit olcsóbb, illetve lehet bérelni pl. itt kétfélét is:

[link]

[link]

Üdv.

2009. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használom azért mert nagyon szeretek vezetni, így még 9. hónapban sem kényelmetlen a biztonsági öv használata.Engem megnyugtat a használata.
2009. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Párom akarja hogy vegyünk.Nehogy baj legyen ha megyünk valahová.Akkor szerintetek hasznos.:) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. febr. 1. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem még a 10. hét körül. Azóta is használom. Az ördög nem alszik, így biztonságosabbnak érzem a vezetést. Most egy kicsit macerásabb a kabát miatt, de kibírható.
2009. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor kértem kölcsön, amikor 2 hete ( a 29.hétben ) hosszabb útra mentünk. Nagyon örülök hogy használtuk, sokkal kényelmesebb volt így a kocsikázás. Tegnap egy majdnem karambolunk is volt, nem tudom, ha fent lett volna az őv lehúzó nélkül, akkor nem nyomta volna e meg a pocimat. Így szerencsére nem. Szóval érdemes használni!
2009. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt hittem jó lesz. Kipróbáltam, de még 1cm-t se húzta lejjebb. Valszínű azért mert az én autóm 3 ajtós és annyira lentről jön az öv, hogy szinte a combomon megy egészen a hasam alatt. Ha teheted próbáld ki, mert ha nem jó akkor azért elég drága. Amit én néztem az akkor sem lett volna jó, ha az övem a hasamon megy át, mert ha beletettem az övet a kengyelbe, akkor egy guminak kellett volna lehúzni a lábam között a hasam alá. Na el tudom képzelni, hogy balaset alkalmával az a kis gumi mikor húzná a lábam közé az övet. Volt balesetem a terhességem előtt és amikor az övfeszítő berobbant hát úgy az ülésbe húzott, hogy csak na az a gumi sose tartotta volna lent az övet. Szerintem reklámfogás semmi más. Ha nincs baj akkor talán kényelmesebbé teszi az utazást, de ha baj van pont semmire nem jó sajnos. Nekem ez a véleményem.
2009. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!