Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul más kismamával is,...

Előfordul más kismamával is, hogy egy picit bepisil? Ez a terhességgel jár vagy lett vmi húgyúti betegségem? Nem tudtam máshogy fogalmazni, bocs.

Figyelt kérdés
21 hetes
2009. febr. 1. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
velem előfordult::)De csak ha tüsszentettem h besurrant az eleje:)
2009. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálam ha nem ér semmilyen inger, akkor is megindul egy kicsit :( és naponta akár többször is.
2009. febr. 1. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nalam is foleg kohogesnel es tusszentesnel volt:-)

lehet, nalad nagyon tele van a holyag es a baba is nyomja.

2009. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megesik. Velem inkabb a vegen fordult elo, amikor mar nagyon lent volt a feje, es hiaba "szoritottam", csak-csak becsurrant.:(

A helyzet akkor jott rendbe, amikor ismet el tudtam kezdeni sportolni. Gondolom ott lent is erosodtek az izmok.:)

2009. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajna velem is előfordul, de néha én sajna észre sem veszem, de nem nagy mennyiséget képzljünk el csak egy két csepp, mert a zároizom nem zár úgy mint ha nem vagyunk terhesek, mert nyomja a béby.és szerintem ahogy a terhesség vége felé halladunk ez annál rosszabb.ugyhogy ne parázz!!!


38 hetes kismami

2009. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ok, nem pazázok:)

Könnyű szülést neked utolsó!

2009. febr. 1. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi inkontinenciának hívják, ez is tünet. :)

Így vannak a 70 évesek, meg mi is. :) Egyébként nálam is a tüsszentés gázos...

Szülés után intim tornával állítható vissza! Így viszotn nagyon hamar!

Javaslom, hogy szerezz be egy intim torna DVD-t, Kriston Andreáé nagyon jó, elmondja a helyes testtartást, és hogy mikor mit kell érezni a végbélben ill. a hüvelyben, ha a gyakorlatot helyesen végzi valaki.

2009. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
en szules utan voltam igy.egy,ket csepp ki jott;))de elkezdtem ra tornazi,es rendbejott.barhol tornazhatsz,az agyban is,ulve is.csak osszehuzod.pisiles kozben is tornazhatod,parszor visszatartod a vizeleted,igy is erosodik.de ezt mar biztos tudod;))
2009. febr. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt, de amikor tüsszentettem. :-)


17 heteske

2009. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes vagyok, nálam már nevetésnél is néha becsurog, de tüsszentésnél köhögésnél is. Nem is csodálkozom rajta, éjjel van hogy 15 percenként megyek vécére, s nem kevés pisi jön.
2009. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!