Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be oltatjátok magatokat H1N1...

Be oltatjátok magatokat H1N1 vírus ellen?

Figyelt kérdés
16 hetes kismami
2011. jan. 18. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
nem. heti egy ampulla oscillococcinumot használok megelőzésre.
2011. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez beválik? Doki ajánlotta?? Nem hajlok én sem az oltás felé de a dokim szinte terror szerűen kérdezett rá, miért nem oltatom magam be.

Tegnap voltam nála kisebb torokfájással, influenzás sosem vagyok, nagy közegben nem járok...

Nem értem miért kell ez a lelki terror amit csinálnak, nem döntheti el az ember...

2011. jan. 18. 12:00
 3/14 anonim ***** válasza:
9. hétben vagyok, és a házi orvosom erősen ajánlotta és kérte hogy adassam be az oltást, mivel az elöző által említett oscillococcinum mellett már másodjára lettem beteg 1 hónap alatt!
2011. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 TKI Ibolya ***** válasza:

Már beoltattam magam még novemberben.


31 hkm

2011. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos már én is másodszorra vagyok beteg, torokgyulladás és még csak a 16 hétben járok.

Nem tudom mit tegyek, hallottam jót és rosszat is.

2011. jan. 18. 12:02
 6/14 TKI Ibolya ***** válasza:
Sajna tényleg csak a sima influenzára jó az előbb említett homeopátiás szer.Szerintem a dokid is azért erőszakos mert a H1N1 szövődményei igen súlyosak lehetnek.Mivel kismama vagy ha elkapod erős gyógyszereket nem adhatnak ami a szövődményekre jó lenne.Ezért veszélyeztettetek a kismamák!
2011. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a nőgyógyászom mindenféleképpen ajánlotta, de a háziorvosom nem. Nem adattam be és nem is fogom. Amúgy sem adathatnám be, mert december eleje óta torokgyulladásom van. Már kaptam antibiotikumot is, de azután is visszajött pár nap múlva.
2011. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem ajánlotta a háziorvosom.

Első válaszoló vagyok.

2011. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

barátnőmnek is kötelező volt beadatnia, nála a vizeletben még bacit is találtak és ő is 9 hetes.


Én megyek csütörtökön vissza a dokimhoz és oltatok! már a bacim elmúlt

2011. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igen, mert a kismamák immunrendszere gyengébb a terhesség-szoptatás alatt, mint máskor

Igy egy simán kiheverhető virusfertőzés(mint fent)elhúzódhat kár több hétig is, amit egyéb esetben 2-3 nap alatt letudnál.

na ezt gondold el egy olyan virussal szemben,amivel még soha nem találkozott a szervezeted...

lehet, hogy magát már az influenzát sem fogod tudni leküzdeni, nem-hogy a szövődményt, és irom ezt, aki 150%-ban H1N1 oltás ellenes vagyok,de beoltattam magam, mert nem szeretnék a kórházban dekkolni heteket, koraszülni, a gyerekeimet itthn magukra hagyni...

2011. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!