Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én ma megyek ekg-ra és pont a...

én ma megyek ekg-ra és pont a múlthéten volt 147/98 a vérnyomásom és elég sűrűn, napi egyszer kétszer fáj a mellkasom! 9+4 napos vagyok! Mi lesz erre a reakciója a dokinak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne? semmi.

ugyanolyan páciens vagy, mint a többi.


lefektet az ultrahang mellé, szétkeni a zsírt a melkasodon, és 40 percig fog csiklandósan bökködni a műanyag ultrahang-szenzorral.


majd rádlógat egy csomó kábelt, és szobabiciklizned kell.


ha baj van, akkor majd elmondja a legvégén, esetleg javaslatot tesz egy műtétre.

2011. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megvizsgál, de nem hinném hogy kell szobabiciklizni nyugi, simán ekg-t csinál, megahallgatja a mellkasod, és megméri a vérnyomásod.Kb. tíz perc az egész.Hát hogy mit mond, majd attól is függ hogy nála milyen eredményed lesz.Nekem 135/80 volt a vérnyomásom, és arra már azt mondta hogy nem ártana otthon méregetni.Így is tettem.

De azóta már biztos voltál, mit mondott a doki?

2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg volt az EKG, de sajna dokival nem találkoztam, pedig örültem volna!
2011. jan. 19. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!