Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ültél repülőre 33 hetes...

Ültél repülőre 33 hetes terhesen? Hogy érezted magad? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Akkor akarok hazamenni, hogy otthon szüljek.
2009. febr. 2. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon orulok a kerdesednek.Mi Kanadaba elunk es junius 29-re vagyok kiirva.En is otthon szeretnek szulni,meg most derult ki h elutasotottak a papirjainkat es marciusba haza kell mennunk.En azt olvastam h 28 het felett mar csak orvosi igazolassal lehet repulni,de h a 33 hetesekre mi vonatkozik azt nem tudom.Te halottal errol valamit?Honnan fogsz hazautazni?En meg csak 25 hetes leszek mikor utazunk de en nagyon felek,raadasul 9 oras az ut.Te hogy vagy ezzel?
2009. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szamits ra, hogy fel-es leszallasnal a baba feszkelodni fog, de ezen kivul en mast nem tapasztaltam. De mindenkepp konzultalj a dokiddal elotte, es erdeklodj a legitarsasagnal is, mert valoban lehetseges, hogy orvosi igazolast kernek.
2009. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, 28 hetesen orvosi/szulesznoi igazolas kell, es 36 hetesig lehet repulni. Utana mar nem engednek fel. Velem igy is egy csomo papirt alairattak, hogy ha esetleg a gepen szulnek, es barmi komplikacio adodna, akkor nem fogom beperelni a legitarsasagot, stb.

En sokat repultem a terhessegeim alatt (mostani a 3.), Angliaban elunk. Nekem semmi gondot nem okozott, a babat szepen elringatta a gep, nem is nagyon mozgolodott.:D

2009. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Angliában élek, és igen kell orvosi igazolás, csak izgulok, hogy hogy fogom magam akkor érezni. Most 24 hetes vagyok. Repültem 21 hetesen, minden ok volt csak akkor is féltem kicsit a fel és leszállásnál. Ha csak mozgolódik majd a baba akkor az nem olyan nagy baj remélem.:)


Kanadai kismama, jó sokat fogsz repülni de én az út során pl. semmit nem éreztem 21 hetesen ugyhogy neked is a legjobbakat kívánom. Mikor utazol vissza Kanadába? Vagy már maradtok Mo-on?


Remélem minden rendben lesz velem is amikor megyek haza.

2009. febr. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!