Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapos terhesen ülhetek...

3 hónapos terhesen ülhetek repülőre?

Figyelt kérdés
Év elején befizettünk a párommal egy repülős utat Görögországba.Nem kötöttünk útlemondási biztosítást,mert úgy sem történhet semmi.Közben terhes lettem és nagyon rosszul viselem.Félek,hogy a repülőn rosszul leszek és a nyaralást sem fogom élvezni.Az utat lemondani nem lehet.Augusztus végén utaznánk ,akkor kb 3 hónapos terhes leszek.Mit csináljak?
2011. jún. 19. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,miért ne? Csak a 3. trimeszter végén nem nagyon engednek fel repülőre.
2011. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En bevallaltam 12 hetesen es 17 hetesen is egy-egy 10 oras utat, bar nem voltam elotte rosszul egyaltalan. Orvosom ramondta az ament, orankent setalnom kellett a trombozis veszelye miatt es sokat sokat sokat inni!
2011. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 22 hetesen repültem, semmi baj nem volt, pedig veszélyeztetett voltam.

Nyugodtan számíthatsz rá, hogy 12 hét után elmúlnak a rosszulléteid, a legtöbb kismamának így van. Azért kérdezz rá a dokidnál a repülésre, de ha nincs problémád nem lesz kifogása. Görögo. nincs messze, és a kikapcsolódás kell a babának is :) Jó pihit :) Egyél sok görögsalit, meg dinnyét, és ússzál sokat a langyos tiszta tengerben :))))))

2011. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Repülj nyugodtan, kutya bajod nem lesz, főleg egy ilyen rövidke úton. Én 20 hetes terhesen repültem 10 ezer km-re, 23 hetesen vissza, semmi különbség nem volt a terhes és nem terhes repüléseim között, ugyanúgy élveztem a repülést, tudtam aludni, stb. Arra figyelj csak, hogy igyál eleget és ne húzd szorosra a biztonsági övet.

Tengernyi várandós nő repül nap mint nap a világon, menjetek nyugodtan nyaralni, jó pihenést!

2011. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!