Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy telnek a hetek, egyre...

Ahogy telnek a hetek, egyre jobban szorongok, hogy vajon minden rendben lesz-e a babával? Ez normális?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, holnap magyek 4 d-re. Félek, hogy minden rendben legyen.Az első babámat várom és nem tudom, hogy az effajta egyre erősödő aggódás másnál is így van, vagy már én vagyok kicsit "beteges". Eddig minden vizsgálat oké volt... de mégis.
2008. jan. 25. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyugodni hisz ez neked és a babának sem jó. Miért ne lenne rendben minden? Gondolkodj pozitívan, hisz az agy nagy dolgokra képes. Ha bajt generálsz , meg is jön a baj:-(

Én is első babás vagyok és természetes, hogy néha az ember elgondolkodik. De már mozog a babád, ez nyugtasson meg, hogyminden rendben van és ne félj!! :-)

2008. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj én is parázok!De úgyis egészségesek lesznek.Erre ne gondolj h. beteg lesz.
2008. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is elsőbabás vagyok,és depresszívebb napjaimon előjön egy kis félelem a szüléstől.Hogy milyen lesz,és mennyire fog fájni...igazából az újtól való félelem.Nem azon aggódom,h a kicsi beteg-e,mert tudom,érzem,h vele minden rendben van.A félelmek teljesen természetesek,főleg első babánál.

Szerintem is próbáld őket megbeszélni valakivel,párod,anyukád,már szült barátnő,védőnő,mert ők is voltak elsőbabások,és biztos neked is könnyebb lesz utána,ha nem magadat emészted,hanem kibeszéled a problémát.

2008. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtat, hogy ezzel más is így van. A szüléstől nem is félek annyira, mert nem érdekel, hogy mennyire fog fájni, tudom erős vagyok és kibírom, mint mindenki más. Csak a baba legyen egészséges, csak Ő számít!!! Köszönöm mégegyszer a "megnyugtató" válaszokat, és kívánok mindenkinek boldog babavárást, jó egészséget!!!
2008. jan. 25. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy nálam akárki is parázósabb lehet, én sajnos azt kell, hogy mondjam, végig aggódtam a terhességemet, kisebb valós és nagyobb vélt problémák miatt. De nem lett semmi baj, gyönyörű kislányom született tavaly novemberben. Így utólag sajnálom, hogy a terhesség csodálatos időszakát aggodalmakkal teli korszaknak éltem meg, kár volt. (utólag persze könnyen okos az ember) mégis azt tanácsolom, hogy próbálj meg nem gondolni rossz dolgokra és élvezd a várandóságod minden egyes napját. Ne rontsd el ezt nagyon szép időszakot azzal, amivel nekem sikerült, hogy idegeskedsz. Nagyszerű dolog történik veled, minden nap nagyobb és fejlettebb lesz a kisbabád, akit hamarosan a kezedben tarthatsz! Csak pozitívan!
2008. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!