Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondta tegnap a doki,...

Azt mondta tegnap a doki, hogy a picikém feje alapján 34, a combcsontja mérete szerint 35-ik hét vége felé járok. Most akkor hány hetes vagyok? Az utolsó mensesem 2008. 05.21-én volt.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A megtermékenyülés időpontját nehéz 100%-ra megmondani, ebben te lehetsz a "szakértő" :)

Az meg ne zavarjon, hogy a méretekből különböző időpontot hoz ki a doki, mert a babák eltérően fejlődnek.

2009. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a picikém combcsontja kisebb picit, ami "visszahuzza" a heteket, de igy is tobbnek szokta mutatni, mint menzi alapjan, neha egy nappal, neha masfel hettel.. nagy uh-n voltal? mert nekem a magandokim mindig mondja,hogy egy-ket mm-t tevedhet, és akkor maris mas minden, es a korhazi uh gep kicsit profibb, ott nincs akkora hibaszazalek.

nekem majus 26.an volt az utolso menzim, 36.1 het, ha abból kivonunk ot napot, akkor te 35.3 hetes vagy, ha jol szamolok igy koran reggel :D

a baba biometriai korat meg a "nagy kórházi uh" mondja meg. :)

szerintem :)

2009. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adri baba ***** válasza:
Az az 1 hét nem oszt nem szoroz :)
2009. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!