Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtatok hastartót (...

Használtatok hastartót ( pocaktartót) szülés előtt és szülés után valamit hogy gyorsabban vissza menjen a hasad?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem használtam, pedig a kórházba elvittem magammal, 6 hete szültem, normál szülés volt. Az én dokim nem is nagyon ajánlotta hordani, max csak pár napig.

Sajnos "lóg is hasam", de előtte is duci voltam. :))

2009. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom. Nekem nem log olyan maradt mint a kisgyerekeknek olyan pók hasam van erre rájön még a terhesség :) Szóval nem túl jól néz ki esztétikailag.

Milyen fehérneműt használtál ami tartotta a pocakot?

2009. febr. 3. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nem használtam semmit, szülés után viszont hordtam hasleszorítót naponta néhány órán át kb két hétig, de sokszor kimaradt, gyakran elfelejtettem használni a nagy babázásban. Két hónapja szültem, alig van hasam, baba előtt teljesen lapos volt. A bőr sem lóg durván, de még van rajtam 7 kg felesleg, szóval majd ha ez lemegy, akkor kapok végleges képet a hasamról. De van egy olyan érzésem, hogy nem az öv miatt huzódott vissza a pocakom, mert már szülés másnapján is ilyen volt. szerintem ez inkább genetika.
2009. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Nem használtam speciális fehérneműt, végig tangát hordtam terhesen, az a pocakom alatt volt, nem tartotta. De nem is éreztem szükségét, nem volt kicsi a pocakom, 125 cm volt, amikor szülni mentem, baba előtt meg 62 cm, de olyan kis masszív volt és kemény, nem éreztem, hogy tartani kellene valamivel. Illetve tartotta a terhesgatyó.
2009. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most vagyok 36 hetes,eddig nem használtam semmi speciálisat,bár van egy szuper rugalmas trikóm,ami nagyon jól tart.Szülés utánra viszont pont tegnap vettem meg a haskötőt,nekem az összes barátnőm,ismerősöm azt ajánlotta erre az időszakra,bár anyósom a vizes törcsire esküszik:).

Üdv

2009. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Vizes törcsi?????

Mesélj róla :)

a régi idők asszonyai :)

2009. febr. 3. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lehet valami ebben a vizes törcsiben, mert a szülésznő azt mondta, hogy szülés után közvetlenül hideg vizes ruhát fognak a hasunkra helyezni.
2009. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem javasolta az orvos, mert azt mondta, hogy átveszi a hasizom szerepét, így nem lesz soha olyan, mint előtte. Ha a méh visszahúzodik, akkor lehet hasizom gyakorlatokat végezni. Esztétikailag ok a hasleszorító, ha valahova elmész, és jól akarsz kinézni, de nem javaslott állandóan használni.
2009. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vettem olyan jó nagy mama bugyit, persze a szebb fajtából. .-))
2009. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!A vizes törcsis vagyok:).Megkérdeztem,és anyukám szintén megerősítette,nála is ezt alkalmazták.Sőt,ő azt mondta,hogy még otthon is használta,mert különben megőrült volna a derékfájástól.A sógornőm három és fél éve szült kisvárosi kórházban,és neki meg jeget hoztak szülés után,és jó volt.Szóval nem vicc a vizes törcsi:).

Üdv

2009. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!