Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Terhesség alatt...

Lányok! Terhesség alatt szeretkezésnél használtok óvszert vagy nem?

Figyelt kérdés

Hallottam midenféle érvet és ellenérvet.

Hány évesek és hány hetesek vagytok?


2011. jan. 21. 11:37
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
0%

utolsó vagyok

egy házasságban szerintem nem normális óvszerrel

2011. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi sosem használtunk - nem azért írom, mert követendő példa, de megszakítással védekeztünk mindig, viszont akkor rögtön terhes lettem, amikor hagytuk megtörténni - ő nagyon szeret bennem élvezni, úgyhogy most kiélvezzük (főleg ő) ezt a kilenc hónapot:) Az első trim. végén elkaptam valamit és amíg használtam a hüvelykúpot, addig viszont szigorúan csakis gumival védekeztünk. De, hogyha minden rendben használjátok ki:)


Üdv.:

18 h km.

2011. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:


Annyit még őszintén hozzátennék, hogy nekem kényelmesebb volt megszakítással védekezni, és a végén csak letörölni a "papákat", mint így még másnap is érezni néhány hirtelen mozdulatnál, hogy működik a gravitáció, ha értitek:)

2011. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
én is sajnos érzékeny vagyok,voltam minden fertözesre!hiába rendszeres higiénia!igy mi rá kényszerültünk!:-(
2011. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen, mert sajnos terhesség előtt is sokszor voltam gombás meg terhesség alatt is eddig 2x. Úgyhogy legalább egymástól ne kapjunk el semmit.

32 hetes 28 éves

2011. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én 21éves vagyok és 19hetes terhes de nem védekezunk higéniára eddig is figyeltunk terhes meg màr nem lehetek. Üdv beaa
2017. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!