Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy várandós kismamát milyen...

Egy várandós kismamát milyen témák, könyvek, weboldalak érdeklik legjobban a terhességgel kapcsolatos, babákkal, gyerekneveléssel, nőgyógyászatról, szexről, genetikáról, szépségápolásról, pszichológiáról?

Figyelt kérdés
Egy várandós családtagomnak szeretnék kedveskedni, érdekelne a várandósokat ebben az áldott állapotban mi érdekli legjobban?
2011. jan. 21. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkit más szerintem.

saját meglátás:

terhesség: igen...

baba: más gyereke nem érdekel.

nevelés: olvasni is kell de a gyakorlatban jön elő.

nőgyógy: nem

szex: is is

genetika: ha nem beteg a baba akkor nem

szépségápolás: is is

pszichológia:nem


ami érdekel: épitészet, müvészet, zene.... nem csak a babás oldalak.

2011. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval: mindenkit más érdekel, de az biztos, hogy, ha első gyerek, akkor a terhességgel, baba fejlődésével kapcsolatos könyvek mindenképpen érdeklik.
2011. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen elsőre még izgalmas aztán lehet hogy olyan tipus aki nem szükül be olvasgat a babáról de még millió más érdekli azon kivül.
2011. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


22 hetes kismama vagyok, weboldalak közül szeretem a femina.hu-t, itt szinte minden van, ami a nőket érdekelheti. Babás oldal a picibaba.hu, amit szintén szeretek nézegetni. Remélem segítettem.

2011. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!