Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig hánytatok? Ekkora...

Meddig hánytatok? Ekkora gyengeség természetes? Mit szedtetek, hogy erősebbek legyetek?

Figyelt kérdés

Bíztam benne, hogy a 12 hét körül befejeződik a hányás.

Én hányok, gyenge vagyok. Múltkor az utcán le kellett üljek a sötét hidegben, mert annyira rosszul lettem, hogy nem bírtam menni sem. A postán is volt, hogy ültem másfél órát, mert nem bírtam a sorban bent állni. Sokszor nincs erőm lemenni, aztán ha jövök fel a 4.emeletre gyalog (nincs lift) meg kell pihennem. Ezek természetes dolgok? Mikor lesz már jobb?

Ráadásul nem tudok együtt lenni a párommal, mert egyből fertőzést kapok. A vizeletemre kellett szednem Aktil Duo-t és gombás fertőzésre kúpot.

Ti hogy vagytok és hogyan bírjátok?

Lehet idegi alapon rosszabb?


2011. jan. 21. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hány hetes vagy? Idegi alapon is lehet, de ezt te tudod. Nekem nem volt idegeskedés mégis a 30. hétig ment ez amit leírtál, aztán elkezdtem a Salvus vizet inni és nem hánytam így megerősödtem szülésre. Szedsz valamilyen vitamint? Én szednék a helyedben.
2011. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 4.-en lakom, emeletenként megállok pár percre.. Előző terhességemnél is így volt. A szívem meg majd' kiugrik. 8 hetes vagyok, de 2 hete hányingerem van, de hányni nem hányok. Ez mondjuk akkor is erősebb, mint ami a kisfiammal volt, az kb. 2 hétig tartott. Épp most is öklendezgetek..hÁt, ezt nagyon nehezen viselem, elaludni is nehéz tőle. 5 hetesen nekem is volt hüvelyfertőzésem ,3-4 hetesen arcüreg gyulladásom. Na??

Bízzunk benne, hogy hamarosan könnyebb lesz. Aztán megint nehezebb..A légszomj még rosszabb, ha a tüdődet nyomja a pici :) A bőröm miatt meg már nem parázok, ennél jobban nem repedhet szét.. Vagy mégis? :O

2011. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 M.K.Andrea válasza:
Szia! Nem szeretnélek elkeseríteni,de én most vagyok 37.hétben febr.14.-re vagyok kiírva,az első 4 hónapot az aktívátor nélkül nem bírtam volna ki olyan hányingeres volta,a székrekedést a barackos gél rakta rendbe a gyomorégésről a natur gél intézkedett,nagyon fontos a vitamin is,de nem az amiről meg kell kérdezned a gyógyszerészt milyen mellékhatása is van.
2011. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérezném,hogy mi az az aktívátor,és mennyibe kerül?
2011. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!