Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyógyszer mellett sikerült...

A gyógyszer mellett sikerült teherbeesnem. A párommal valamelyik nap beszélgettük hogy babát csak 2-3 év múlva akar. Hogy mondjam meg neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp közöld Vele minél előbb. Ez Téged is meglepett, Őt is megfogja.

Lehet először kicsit megvisel Téged a reakciója, de másnapra már tisztábban láttok és komolyan el tudjátok dönteni, mit szeretnétek.


Te amúgy megtartanád?

2011. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen meg
2011. jan. 23. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
GYógyszer alatt mit értessz fogamzásgátlót?ha igen akkor nem igazán engedik hogy megtartsd én úgy tudom de lehet tévedek
2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, fogamzásgátlótól engedik a terhességet!


Akkor remélem a párod is jól fogadja a hírt és minden rendben lesz a picivel :)

Majd megírod, hogy mi történt? Hogy reagált?

Először készülj a legrosszabbra/ nem szeretné megtartani, Téged hibáztat, fenyegetőzik, hogy elmegy, ha a baba marad.../. De mondom, másnapra máshogy látja a helyzetet. Végül is érthető, ha eleinte fel lesz dúlva, mert elbizonytalanodik a jövőt illetően, hogy nem lesz jó apa, nem tud Benneteket eltartani... Kell egy kis idő, mire pozitívan látja a dolgokat.


De ez csak egy példa volt, lehet örülni fog Neki :)

De inkább érjen kellemes csalódás, mint kellemetlen.


Drukkolok ám ;)

2011. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a fogamzásgátlót:)


Már van az előző asszonyától egy 3 éves kisfia.


Persze mindenképpen írni fogok.

2011. jan. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!