Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a várandós rosszullét?

Milyen a várandós rosszullét?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy mikor kezdődik? Mivel jár? Aki ilyenkor hányni szokott, az mit hány ki? Az előző esti vacsorát? Fejfájással is jár?
2011. szept. 30. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hetesen kezdődött és egészen 16 hetes koromig tartott. Hogy mit hánytam ki? Mindent, még a vizet is. Kórházba kellett mennem, mert már véreztem is. Fejfájásom szerencsére nem volt.


22+1 hkm

2011. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen? A legrosszabb...legalábbis nekem nagyon rossz volt és egész nap tartott, nem csak reggel. Rossz közérzet, étvágytalanság, hányinger, hányás, gyengeség. A rosszullétek miatt nem tudtam aludni se, ezért ez még rátett egy lapáttal. Azt a keveset hánytam ki amit meg tudtam enni. Ha más nem volt, vizet hánytam, de ami annál is rosszabb, mikor üres volt a gyomrom, epét hánytam. Nekem 6 hetesen kezdődött és 20. hétig tartott. De mindenkinél más, valaki nincs is rosszul. A fejem az nem fájt.
2011. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudom, nekem az első fiamnál sem volt még egy hányásom sem, sem hányingerem, most a másodiknál sincs semmi bajom, kivéve az alvászavart.
2011. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látod, mindenkinél más. Nekem mindkét gyereknél a 6-7. hét körül kezdődött, és a 12. hétig volt nagyon rossz. Az elsővel még elő-előfordult a 24. hétig, de ritkán, a másodikkal holnap töltöm a 14. hetet, múlt héten hánytam utoljára.

Én nem hánytam olyan nagyon sokat, nem is minden nap, viszont egész nap émelyegtem. Ha reggel sikerült hányni, kevésbé. Logikusan az jött ki, amit megettem, de olykor a tiszta víz és - egyéb hiányában - gyomorsav is. Fejfájással nem jár, az a migrén.

2011. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt mondhatom,hogy ez mindenkinél más! A lányommal szédülés,hányás minden játszott,a fiamnál hányinger,most ikrekkel vagyok terhes és a sok pisilésen kívül 0 terhes tünettel!
2011. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!