Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este óta menstruációs...

Tegnap este óta menstruációs fájdalmom félém van.34 hetes terhesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan nyugtalan a babám is egész nap ficereg -és szerintem emiatt- hányingerem van és hasmenés érzésem.

Első babás vagyok, így azt sem tudom, hogy ezek most jósló fájások? A pocakom alja fáj. De nem érzem, hogy keményedne, csak akkor ha felállok. Napi 6 db Magne B6ot szedek, de csak fél-egy órára csökkennek a görcseim. Többet nem szedhetek. Vérezni nem vérzek. A fájdalom kisugárzik a lábamba és néha zsibbad is. Egész nap nem tudok mást csak feküdni, de így sem jobb.

Most ez a front lehet, vagy mit tegyek, hogy jobb legyen?

Nem gondolom, hogy szülni fogok. Még korai is lenne.


2009. febr. 4. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát mensi fájdalom ha van az igen lehet szülés jele is....

mennyire rendszeres??nem szabályos, 10-20 perces::

2009. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Állandóan fájogat, kb. 10 percenként jutok el odáig, hogy levegőt venni nehezebb. Mondjuk általánosan rosszul érzem magam...

Most lehet hülyeségeket irogatok, de pocakom nincs lejjebb, derekam nem fáj (csípőmben érzek furán feszítést, de az már fájogat pár hete).

Enni sincs kedvem, mert utána rossz a gyomrom.

Ilyen tünetekkel ha hívom a dokim?

2009. febr. 4. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem jobb ha hívod....mert még vissza tudja tartani esetleg ha szülnél..amúgy nem lenne baja már-nyugi-de hátha még bent marad kicsit.

Sztem hívd s menj el hozzá, nézzen me neked is jobb lesz

2009. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ui, s nekem pocakom végig fent volt.
2009. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak a 33-34. hét környékén vagyis a mai napig.Most 37+5 napos vagyok és teljesen zárt csak a méhnyak rövidült meg.A doki befektetett megfigyelésre,de a kórházban sem lett jobb,úgyhogy eldöntöttem csak akkor megyek ha úgy érzem jön a baba :)
2009. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy "feleslegesen" bedugnak a kórházba.
2009. febr. 4. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
figyu sztem max megnéz s kész...ha minden oké nem nyilsz akkor hazamész csak akkr fektet be ha te is akarod...ha nm akarod akkor nem
2009. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez jósló fájás. Ilyen nekem is szokott lenni. Én Magne B6-ot sem szedek rá, elmúlik magától.

Nekem is kb. 1 napig fájdogál, aztán vége. Amíg nincsen benne rendszer, addig szerintem semmi gáz.

2009. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Helló,

köszi a válaszokat. Siettem be a kórházba, még éppen időben kapták el a kismanót, nehogy megszülessen...Most is bent vagyok.

Most szigorú fekvés és egy rahedli magnézium...

Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

Üdv

2009. febr. 6. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!